سال هاست آقای علوی را می شناسم | کمک به شهردار کمک به مردم شهر اس  
سال هاست آقای علوی را می شناسم | کمک به شهردار کمک به مردم شهر اس  
خزر: ما هم کمک می کنیم تا هم شهردار منتخب در وظایف محوله موفق باشد و هم مردم به خدمات بیشتری دست پیدا کنند که از هر جریانی مهم تر است.

 به گزارش خزرآنلاین، جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین با اشاره به انتخاب شهردار جدید رشت گفت: سال هاست که ما در شهرداری و مدیریت شهر رشت بشدت آسیب دیده ایم. شهرداری گاهی با سرپرست اداره شده و گاهی با افرادی که هیچ تجربه ای در این زمینه نداشته و اسیر کشمکش های سیاسی بوند. در طی حدود ۱۵ سال، شهرداری رشت به اعتقاد کارشناسان جزء ضعیف ترین شهرداریهای سطح کشور بود. 

وی افزود: این بار خوشبختانه افراد خوبی در شورا رأی آوردند و به مردم تعهد دادند که از حاشیه ها دور مانده و به کار و تلاش و عمران شهر بپردازند. در وهله اول که آقای احمدی شهردار بود شورا مجددا به ایشان رأی دادند و قرار بود که ادامه خدمت بدهند و برنامه های باقیمانده را ادامه بدهند اما اتفاقاتی افتاد که ایشان از شهرداری رفتند و طبیعتا شورا باید به سرعت شهردار انتخاب می کرد. ارزیابی هایی انجام دادند و تصمیم گرفتند که یکی از اعضای شورا را به عنوان شهردار به وزارت کشور معرفی کنند. 

کوچکی نژاد با بیان اینکه اعتقاد دارم باید به انتخاب شورا احترام گذاشت، تصریح کرد: ما هم کمک می کنیم تا هم شهردار منتخب در وظایف محوله موفق باشد و هم مردم به خدمات بیشتری دست پیدا کنند که از هر جریانی مهم تر است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به انتخاب شورا احترام میگذاریم و انشالله شهردار منتخب موفق باشند و امیدوارم فرآیندهای قانونی به سرعت طی شود تا با حضور شهردار و بودجه های جذب شده، پروژه های عقب مانده از جمله پروژه های ریلی و تالاب عینک و لایروبی رودخانه ها انجام شده و مردم از این نگرانی در حوزه خدمات شهری بیرون بیایند.

کوچکی نژاد در پایان گفتگویش با خبرنگار خزرآنلاین گفت: بنده اساسا با تمام شهردارهایی که با ما کار کردند چه در شهر رشت و چه در شهرهای کوچک روابط حسنه ای داشته و معتقدم کمک به شهردار کمک به مردم شهر است. ما نباید زمان را از دست بدهیم و هرگاه شهردار رشت از طریق قانونی انتخاب شد، هر انتقاد و یا کمکی که داریم انجام می دهیم تا کارها با سرعت بیشتری پیش برود. این روش من بوده و معتقدم که نباید منافع مردم را به بحثهای شخصی و سیاسی گره بزنیم به همین دلیل من آقای علوی مشکلی ندارم و سالیان ایشان را می شناسم. قطعا نقاط ضعف و قوت دارند و ما نصایح خود را به گوش ایشان خواهیم رساند.