ساماندهی حریم رودخانه در چاف و چمخاله یک دستاورد مناسب برای مدیریت شهری است
ساماندهی حریم رودخانه در چاف و چمخاله یک دستاورد مناسب برای مدیریت شهری است
خزر: اوسط اکبری مقدم با اشاره به پروژه های مرتبط با حوزه مدیریت شهری اظهار کرد: اقدامات خوبی در چاف و چمخاله صورت گرفته که هم میتواند برای شهروندان جذابیت داشته باشند و هم اینکه در حوزه مدیریت شهری یک دستاورد مناسب است.

به گزارش خزرآنلاین، علی اوسط اکبری مقدم در گفتگو با خزرآنلاین با اشاره به اینکه بسیاری از مصوبات جلسه یک و ماه نیم قبل در شهرستان لنگرود با تلاش مدیران شهرستانی، استانی و فرمانداری لنگرود اجرایی شده است، افزود: در جلسه امروز موارد متعددی در حوزه مدیریت شهری، مباحث مربوط به حوزه کشاورزی و برق رسانی به چاه های آب کشاورزی مطرح و مصوب شد.

معاون هماهنگی عمرانی استانداری گیلان با اشاره به برخی پلهای شهرستان از سال گذشته آسیب دیده اند و ممکن است تخریب شوند، افزود: مقرر شد این پلها با قید فوریت تحت مقاوم سازی قرار بگیرند و پس از تامین منابع مالی به طور اساسی رفع خطر شوند.

اوسط اکبری مقدم با اشاره به پروژه های مرتبط با حوزه مدیریت شهری اظهار کرد: اقدامات خوبی در چاف و چمخاله صورت گرفته که هم میتواند برای شهروندان جذابیت داشته باشند و هم اینکه در حوزه مدیریت شهری یک دستاورد مناسب است که علاوه بر حفظ حریم رودخانه ها شاهد استفاده بهینه از این ظرفیتها نیز باشیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان با تاکید بر اینکه مدیریت شهری بدون حضور و مشارکت مردم موفق نخواهد بود، افزود: باید از مشارکت مردم در راستای تحقق اهدافمان استفاده کنیم.

وی با اشاره به در پیش بودن نوروز اظهار کرد: مردم گیلان میهمان نواز هستند اما با توجه به شرایط کرونایی سفرهای کمتری خواهیم داشت و از مردم میخواهیم که برای حفظ سلامتی خود از سفرهای غیرضرور پرهیز کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان تصریح کرد: حوزه مدیریت شهری نسبت به مناسب سازی فضای شهری اقدام کند و نکته ای که بر آن تاکید دارم حفظ محیط زیست و کنترل پسماند است که در کل ایام سال باید جدی گرفته شود.

اوسط اکبری مقدم در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به تشکیل جلسات ستاد ویژه مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز در سطح استان گیلان اظهار کرد: دهیاران در خط مقدم مقابله با تغییر کاربری و ساخت و ساز غیرمجاز هستند و باید نسبت به وظایفشان پاسخگو باشند.

بیشتر بخوانید:
جلسه هماهنگی چگونگی برگزاری مراسم و تدفین سردار حق بین