مدیرعامل آب منطقه ای گیلان اعلام کرد: لزوم‌ رفع موانع سد دیورش | ادامه کار از توان مالی استان خارج است
مدیرعامل آب منطقه ای گیلان اعلام کرد: لزوم‌ رفع موانع سد دیورش | ادامه کار از توان مالی استان خارج است
خزر: مدیرعامل آب منطقه ای گیلان گفت: نیازمند همکاری نمایندگان مجلس برای اخذ مجوز ماده ۲۳ (کد اجرایی) برای استفاده از اعتبارات ملی از سازمان برنامه و بودجه برای ادامه پروژه هستیم.

به گزارش خزرآنلاین، وحید خرمی صبح پنجشنبه در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات و تلفیق لایحه بودجه کشور از سد دیورش اظهار کرد: سد دیورش تا کنون بیش از ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که تا کنون از اعتبارات استانی برای انجام این پرو استفاده شده است.

وی با اشاره به لزوم‌ توجه ویژه نمایندگان برای اخذ مجوز ماده ۲۳ کد اجرایی خط انتقال این سد از سازمان برنامه و بودجه کشور افزود: با توجه به پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی سد، عملا از ردیف بودجه ملی خارج می شود ولی برای آغاز خط انتقال و تصفیه خانه سد نیازمند اجرای ماده ۲۳ برای تبدیل اعتبارات آن از استانی به ملی هستیم.

خرمی ادامه داد:در صورت تامین ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی می شود این سد سال آینده به بهره برداری برسد.

وی همچنین گفت: با بهره برداری از این سد آب شرب ۵ شهر و ۲۸ روستا تامین می شود.

 

مدیرعامل آب منطقه ای گیلان اعلام کرد: لزوم‌ رفع موانع سد دیورش | ادامه کار از توان مالی استان خارج است مدیرعامل آب منطقه ای گیلان اعلام کرد: لزوم‌ رفع موانع سد دیورش | ادامه کار از توان مالی استان خارج است مدیرعامل آب منطقه ای گیلان اعلام کرد: لزوم‌ رفع موانع سد دیورش | ادامه کار از توان مالی استان خارج است