سرقت نافرجام از یک طلافروشی در رودسر | دستگیری سارق مسلح ۵۹ ساله
سرقت نافرجام از یک طلافروشی در رودسر | دستگیری سارق مسلح ۵۹ ساله
خزر: فرمانده انتظامی شهرستان رودسر گفت: سارق ۵۹ ساله مسلح که قصد سرقت از طلافروشی را داشت، دستگیر و از مخفیگاه وی یک قبضه اسلحه گرم کمری، ۲ تیغه خشاب و ۳۸ فشنگ مربوطه کشف شد.

به گزارش خزرآنلاین، سرهنگ “سید جلال‌الدین جوانمردی” در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس با تاکید بر اینکه امنیت مردم از خطوط قرمز مجموعه انتظامی است به تلاش‌های شبانه‌روزی پلیس برای پیشگیری از وقوع جرایم اشاره کرد.

وی در ادامه گفت: در پی تماس یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی مسلح وارد یکی از طلافروشی‌های شهر رودسر شده و با تهدید صاحب مغازه قصد سرقت طلا و جواهرات وی را دارد، بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رودسر افزود: با حضور پلیس در صحنه مشخص شد صاحب مغازه پس از رویت سارق به صورت هوشمندانه آژیر خطر را به صدا در آورد و ضمن عدم تمکین خواسته سارق، سبب متواری شدن وی شده است.

این مقام انتظامی به پیگیری و شناسایی سارق توسط ماموران پلیس آگاهی رودسر اشاره کرد و بیان داشت: پلیس با اقدامات فنی و تخصصی و تلاش صورت گرفته ظرف کمتر از ۴۸ ساعت متهم را در یکی از شهرستان‌های همجوار دستگیر و از مخفیگاه وی یک قبضه اسلحه گرم کمری، ۲ تیغه خشاب و ۳۸ فشنگ مربوطه را کشف کرد.

سرهنگ جوانمردی با بیان اینکه متهم ۵۹ ساله در مواجهه با ادله موجود به بزه انتسابی خود اعتراف کرد اذعان داشت: متهم غیربومی سابقه‌دار با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شد.

وی در پایان ضمن تقدیر از همکاری مردم با پلیس به توجه و رعایت آنها به توصیه‌ها و هشدارهای انتظامی در خصوص پیشگیری از سرقت تاکید کرد و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.