ابراز تمایل سرمایه‌گذاران خارجی صنعت پوشاک جهت حضور در منطقه آزاد انزلی
ابراز تمایل سرمایه‌گذاران خارجی صنعت پوشاک جهت حضور در منطقه آزاد انزلی
خزر: در این نشست علی اکبری مقدم رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با معرفی ویژگی های ممتاز جغرافیایی این منطقه به منظور انجام سرمایه‌گذاری در حوزه های مختلف، به تشریح مزایا و معافیت‌های قانونی قابل ارائه به سرمایه‌گذاران در محدوده منطقه متبوع خود پرداخت.

به گزارش خزرآنلاین، هیئت تجاری خارجی از کشور ترکیه با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و پیرامون انجام سرمایه گذاری گسترده در این منطقه به مذاکره پرداخت.

 در این نشست علی اکبری مقدم رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با معرفی ویژگی های ممتاز جغرافیایی این منطقه به منظور انجام سرمایه‌گذاری در حوزه های مختلف، به تشریح مزایا و معافیت‌های قانونی قابل ارائه به سرمایه‌گذاران در محدوده منطقه متبوع خود پرداخت.

در ادامه این نشست مدیران شرکت سرمایه گذاری ترکیه با معرفی زمینه های فعالیت شرکت خود در بخش های تولید پوشاک، آمادگی خود را به منظور انجام سرمایه گذاری در محدوده منطقه آزاد انزلی به منظور تولید و عرضه پوشاک و ایجاد فرصت شغلی گسترده با توجه به مزایای منطقه آزاد انزلی از قبیل نزدیکی به پایتخت، اتصال راه آهن و بهره مندی از مجتمع بندری کاسپین و فرصت های ناشی از صدور محصولات به بازار اوراسیا اعلام کرد.

لازم به ذکر است تا کنون سازمان منطقه آزاد انزلی در زمینه جذب سرمایه گذاران خارجی اقدامات گسترده ای از قبیل نشست های تخصصی با سفرا و نمایندگان کشور های خارجی و رایزنان بازرگانی انجام داده است و سرمایه گذاران خارجی زیادی نیز این منطقه را به عنوان مرکز سرمایه گذاری انتخاب کرده اند و مجموعه بزرگ آکواریوم یکی از دیگر پروژه های سرمایه گذاری خارجی است که با سرمایه گذاری شرکتی از کشور ترکیه احداث شده است.

۰/۵ (۰ نظر)