سلطان ۱۲ سیلندر آلمانی با یک رکورد نخستین+ تصاویر
سلطان ۱۲ سیلندر آلمانی با یک رکورد نخستین+ تصاویر
خزر: نشان V۱۲ روی فندر (گلگیر) جلو خودنمایی می‌کند و لوگوی اس۶۸۰ نیز روی درب صندوق نصب شده است. لوگوی مایباخ نیز روی ستون آخر نصب شده است.

به گزارش خزرآنلاین، هم اکنون اس۶۸۰ روی رسانه‌های مرسدس بنز بطور رسمی معرفی شده که در واقع نمونه ۱۲ سیلندر این خودرو با مدل ۲۰۲۲ محسوب می‌شود.

اس-کلاس با ۱۰۰۰ نیوتن متر گشتاور!

همانطور که اشاره شد؛ اس۵۸۰ از پیشرانه ۴ لیتری ۸ سیلندر توربودوقلو با ۴۹۶ اسب بخار خروجی و گشتاور ۵۱۶ پوندفوت استفاده می‌کند اما تریم ۱۲ سیلندر مایباخ جدید از پیشرانه توربودوقلو ۶ لیتری ۱۲ سیلندر با ۶۲۱ اسب بخار و گشتاور ۷۳۸ پوندفوت (۱۰۰۰ نیوتن متر) بهره می‌برد که تجربه‌ای بینظیر از رانندگی با یک سوپرلوکس را به همراه خواهد داشت.

مایباخ اس۶۸۰ در آزمایش‌ها طی ۴.۴ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت رسید و بیشینه سرعت آن نیز بطور الکترونیکی روی ۲۱۰ کیلومتر برساعت محدود شده است.

اس۶۸۰ یک رکورد نخستین را نیز همراه دارد زیرا اولین مدل ۱۲ سیلندری است که به سامانه تمام چرخ محرک اختصاصی مرسدس بنز با نام ۴ماتیک مجهز شده است. براساس اطلاعات ارائه شده؛ ۶۹ درصد از قدرت خودرو به محور عقب انتقال می‌یابد و باقی نیز سهم محور جلو می‌شود.

در بخش جعبه دنده از نمونه ۹ سرعته اتوماتیک استفاده شده است.

نشان V۱۲ روی فندر (گلگیر) جلو خودنمایی می‌کند و لوگوی اس۶۸۰ نیز روی درب صندوق نصب شده است. لوگوی مایباخ نیز روی ستون آخر نصب شده است.

سوئیت لوکس متحرک با لوازم جانبی!

لوازم جانبی جذابی مانند کیف دستی چرم خالص، شال گردن، ساک مسافرتی و عینک آفتابی با لوگوی مایباخ نیز همراه محصول عرضه می‌شوند.

فضای کابین این مرسدس در نهایت کیفیت و البته کاملا فناورانه تولید شده که جزئیات کامل را می‌توانید اینجا مشاهده کنید.

زمان عرضه و قیمت این محصول توسط مرسدس بنز مشخص نشده اما احتمالا برای نیمه اول ۲۰۲۲ روانه بازار آمریکا می‌شود.

بیشتر بخوانید:
سپاه هیچگونه موضع گیری خاصی در جریانات انتخابات ۱۴۰۰ نخواهد داشت