سپاه ۲۰۰۰ واحد مسکن محرومان در استان گیلان احداث کرد
سپاه ۲۰۰۰ واحد مسکن محرومان در استان گیلان احداث کرد
خزر: فرمانده سپاه استان گیلان گفت: بیش از ۲ هزار واحد مسکن محرومان پس از انقلاب توسط سپاه در گیلان احداث شده است.

به گزارش خزرآنلاین، سردار محمد عبدالله‌پور پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح مسکن محرومان، محرومیت‌زدایی را یکی از اهداف سپاه خواند و اظهار داشت: این ۴۱ واحدی که امروز افتتاح شد فاز دوم ۷۴۱ واحد احداث شده مسکن محرومان است.

فرمانده سپاه استان گیلان افزود: هزینه ساخت هر واحد مسکن محرومان در گیلان ۲۰۰ میلیون تومان بود که از این مبلغ ۵۵ میلیون تومان از اعتبارات سپاه و کمیته امداد بوده و همچنین از ظرفیت خیرین، بسیج و گروه‌های جهادی در این امر استفاده شده است.

سردار عبدالله‌پور با بیان اینکه یکی از شاخص‌های احداث مسکن محرومان روستایی بودن آن است، خاطرنشان کرد: تمامی این واحدها در اختیار افراد محروم و بی‌بضاعت قرار گرفته‌ و براساس آمار همه شهرستان‌های گیلان دارای واحدهای مسکن محرومان هستند. 

وی ضرورت ادامه‌دار بودن ساخت مسکن محرومان در استان گیلان را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: بیش از ۲ هزار واحد  در ۴۱ سال گذشته توسط سپاه گیلان در مناطق محروم، روستایی احداث شده و در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

به گزارش تسنیم، فرمانده سپاه استان گیلان پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح ۴۱ واحد  شرکت کرد و این ۴۱ مسکن پس از افتتاح در اختیار متقاضیان قرار گرفت. 

بیشتر بخوانید:
محکومیت رئیس جمهور سابق کره جنوبی به 20 سال حبس