محرومیت سنگین فدراسیون فوتبال برای سرمربی سپیدرود رشت
محرومیت سنگین فدراسیون فوتبال برای سرمربی سپیدرود رشت
خزر: کمیته انضباطی دو رای خود را در خصوص رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال صادر کرد.

به گزارش خزرآنلاین، بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های شهرداری همدان و سپیدرود رشت برگزار و از سوی علی نظرمحمدی، سرمربی تیم سپیدرود رشت تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه رخ داد.

وی به مدت ۵ جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است. این رای قابل تجدید نظر است.

مسابقه تیم‌های محتشم تبریز و اتحاد کامیاران برگزار و از سوی شهرام حاجب، موسی الرضا عباسیان و مرتضی محفوظی، مربیان تیم محتشم تبریز تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال کادر فنی و بازیکنان تیم مقابل رخ داد. هریک از اعضا به سه جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند. این رای قابل تجدید نظر است.

در همین راستا، سپیدرود رشت باشگاه فوتبالی است که در سال ۱۳۴۷ در شهر رشت، مرکز استان گیلان بنیان‌گذاری شده و در لیگ برتر فوتبال ایران حضور دارد.

این تیم در فصل ۱۳۹۶–۱۳۹۵ با سرمربیگری علی نظرمحمدی توانست نایب قهرمان لیگ آزادگان ایران شود و به لیگ برتر خلیج فارس ایران صعود کند.

سپیدرود به عنوان یک باشگاه فوتبال، در میان تعدادی از مردم رشت به خصوص مردم جوان رشت شناخته‌شده‌است. افکار عمومی در رشت همواره پیگیر سپیدرود هستند. هواداران سپیدرود این تیم را یک باشگاه می‌دانند..

بازی‌های رسمی این باشگاه در لیگ آزادگان و جام حذفی از شبکه باران، به‌طور زنده پخش می‌شود. امکان مشاهده اینترنتی بازی‌های این تیم از برخی سایت‌های صداوسیما نیز وجود دارد.

افزون بر این بازی‌های مهم سپیدرود با باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس به صورت زنده از شبکه سراسری سه و شبکه جهانی جام جم نیز پخش می‌گردد. شعار تیم سپیدرود گر سپیدرود بخشکد ماهی‌ها می‌میرند است.

بیشتر بخوانید:
ناکارآمدی مدیران استان گیلان در رفع بحران مالی باشگاه سپید رود رشت/ گام موثر شهردار رشت با همراهی شورا در لایحه دو فوریتی کمک مالی به تیم فوتبال سپیدرود