مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان: افزایش تعداد مراکز پاسخگویی آبفا به ۵۲ مرکز
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان: افزایش تعداد مراکز پاسخگویی آبفا به ۵۲ مرکز
خزر: جشن فرخنده میلاد امام علی (ع) و روز مرد به صورت مجازی با سخنرانی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان برگزار شد.

به گزارش خزرآنلاین، جشن فرخنده میلاد امام علی (ع) و روز مرد به صورت مجازی با سخنرانی مدیرعامل آبفا گیلان برگزار شد.

در این مراسم سید محسن حسینی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان به نخستین سالروز یکپارچه‌سازی شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی گیلان اشاره کرد و گفت: این یکپارچه‌سازی منشأ خدمات گسترده‌تر برای آبادانی بیشتر استان خواهد شد.

مدیرعامل آبفا گیلان افزود: همزمان با یکپارچه‌سازی این دو شرکت، شاهد شیوع بیماری کرونا در استان بودیم که این امر موجب افزایش بی‌سابقه مصرف آب شد.

حسینی با اشاره به اجرای برنامه‌های آموزشی و پویش‌های مردمی جهت مدیریت مصرف آب در ایام کرونا گفت: به منظور حفظ سلامت کارکنان و مشترکین محترم، خدمات شرکت همچون قرائت کنتورهای آب به صورت غیرحضوری از طریق خوداظهاری ارائه شد.

وی افزایش مراکز پاسخگویی از ۱۶ به ۵۲ مرکز را یکی از مهم‌ترین مزایای طرح یکپارچه‌سازی شرکت‌های آبفای شهری و روستایی گیلان برای روستاییان دانست و افزود: در طول یکسال گذشته در بخش عمرانی چندین مرحله به مناسبت‌های مختلف از جمله هفته دولت، دهه فجر و در قالب پویش هرهفته الف-ب-ایران، پروژه‌های متعددی به بهره برداری رسید.

وی از افتتاح چندین طرح آبرسانی روستایی در هفته سوم اسفندماه سال جاری در قالب پویش هرهفته الف-ب-ایران خبر داد و گفت: مدول دوم تصفیه خانه آب گیلان با هزینه‌ای بالغ بر ۱۶۸ میلیارد تومان در راستای این پویش افتتاح خواهد شد.

حسینی با اشاره به بهره برداری از زمین چمن مصنوعی شرکت آبفای گیلان جهت انجام فعالیت‌های ورزشی کارکنان این شرکت گفت: سلامت کارکنان اولین اولویت ماست و با توجه به شعار سال جاری شرکت در ایام کرونا، سلامت کارکنان، لازمه خدمت است.

 

بیشتر بخوانید:
سهمیه بنزین جبرانی چقدر است؟