دکتر مهدی موسوی سرپرست معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان منصوب شد
دکتر مهدی موسوی سرپرست معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان منصوب شد
خزر: طی حکمی از سوی رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دکتر سید مهدی موسوی عضو هیات علمی، سرپرست معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان شد.

به گزارش خزرآنلاین و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، طی حکمی از سوی دکتر ارسلان سالاری رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دکتر سید مهدی موسوی به عنوان سرپرست معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان منصوب شد.

پیش از این، دکتر فیروز سرودی که از مهرماه پارسال جایگزین زهرا حصاری شده بود، عهده دار این مسوولیت بود.

دکتر مهدی موسوی متخصص قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی گیلان است که سابقه مدیریت به صورت سالیان متمادی را نیز در کارنامه خود دارد. وی مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودبار، ریاست مرکز بهداشت شهرستان رشت، مدیریت برنامه ریزی، بودجه و پایش عملکرد دانشگاه علوم پزشکی گیلان را در کارنامه کاری خود دارد.

گفتنی است دانشگاه علوم پزشکی گیلان مدت هاست که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا قرار دارد. در همین راستا، طی روزهای گذشته مواردی از ویروس کرونای انگلیسی در گیلان گزارش شده است. به نحوی که چندی پیش موردی از این ویروس در شهرستان منجیل مشاهده شد که ناشی از سقر داماد خانواده به گیلان بود. سفری که موجبات ابتلای یک زن ۷۱ ساله گیلانی را فراهم کرد و متأسفانه وی در بیمارستان البرز از دنیا رفت.

پزشکان معتقدند ویروس جهش‌یافته کرونای انگلیسی سنین پایین را نیز درگیر می‌کند و شدت این بیماری و مرگ‌ومیر آن نسبت به کرونای معمولی بیشتر است.