شاسی بلند درشت اندام دانگ فنگ؛ به زودی در ایران! (+عکس)
شاسی بلند درشت اندام دانگ فنگ؛ به زودی در ایران! (+عکس)
خزر: کابین آی اکس7 یک محیط لوکس و باکیفیت را پیش روی مخاطب قرار می دهد. نوع طراحی کنسول میانی نیز به گونه ای است که حس حضور در یکی از خودروهای جادار آمریکایی را انتقال می دهد.

به گزارش خزرآنلاین، امروز نگاهی خواهیم داشت به یکی دیگر از محصولات این خانواده با نام آی اکس۷ (یا گلوری آی اکس۷) که در بازار چین بین ۱۹۲۰۰ تا ۳۲۸۰۰ دلار قیمت دارد.

ابعاد بدنه

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید در نمای ظاهری شباهت های اساسی با دیگر محصولات شاسی بلند دانگ فنگ وجود دارد. اما از منظر ابعاد؛ آی اکس۷ برابر با ۴۹۳۰ میلیمتر در طول، ۱۹۳۵ میلیمتر در عرض و ۱۷۶۵ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با ۲۸۱۰ میلیمتر است. ارتفاع از زمین نیز برابر با ۲۰۰ میلیمتر گزارش شده است.

رینگ ها در حالت استاندارد ۱۸ اینچی هستند.

 
 
 

پیشرانه

در تمامی تریم های این خودرو از پیشرانه ۲ لیتری توربو ۴ سیلندر با ۲۳۱ اسب بخار خروجی و گشتاور ۳۵۵ نیوتن متر استفاده شده است. این مجموعه با جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک هماهنگ می شود.

متوسط مصرف سوخت در نمونه محور جلو ۸٫۶ لیتر و در نمونه مجهز به سامانه تمام چرخ محرک ۹٫۲ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است.

 
 

کابین

کابین شاسی بلند آی اکس۷ یک محیط لوکس و باکیفیت را پیش روی مخاطب قرار می دهد. نوع طراحی کنسول میانی نیز به گونه ای است که حس حضور در یکی از خودروهای جادار آمریکایی را انتقال می دهد.

از امکانات کابین می توان به سیستم تهویه اتوماتیک، دسترسی کنترلی مجزا برای سیستم تهویه در هر ردیف، نمایشگر هدآپ، درب صندوق عقب الکتریکی، باز و بسته شدن درب صندوق عقب بدون دخالت دست، پشتیبانی از فرمان های صوتی، اسکای روف الکتریکی با گرم کن، نمایشگر دیجیتال آمپر، نمایشگر باکیفیت ۱۰٫۵ اینچی سیستم سرگرمی، بلوتوث، یو اس بی و … اشاره کرد.

 
 

ایمنی

در بخش ایمنی نیز مواردی مانند: رادار پارک، ورود بدون کلید، استارت دکمه ای، کروز کنترل ثابت، کروز کنترل تطبیقی، دوربین عقب، ای بی اس، ایی بی دیی، دستیار ترمز، سیستم پایداری الکترونیکی، ترمز پارک اتوماتیک، دستیار حرکت در سربالایی و سرپایینی، نمایش نقاط کور دید راننده، نمایشگر فشار باد لاستیک، نوربالای تطبیقی، ایربگ کامل، ایزوفیکس، پاور ویندوز، سنسور باران و … قابل اشاره هستند.

بیشتر بخوانید:
«سردار حجازی» درگذشت
  • نویسنده : مازیار دانیالی
  • منبع خبر : عصرایران