فروش فوری شاسی بلند فیدلیتی با قیمت جدید و تحویل فوری+ جزئیات
فروش فوری شاسی بلند فیدلیتی با قیمت جدید و تحویل فوری+ جزئیات
خزر: فیدلیتی در شش رنگ سفید، مشکی، سربی، آبی اطلسی، قرمز روناسی و خاکستری کهکشانی و همچنین رینگ‌های ۲۰ اینچی و در دو طرح متمایز و بر اساس سلیقه‌ی مشتریان محترم عرضه می‌شود.

به گزارش خزرآنلاین، شرکت بهمن موتور قیمت و شرایط فروش جدید شاسی بلند فیدلیتی را برای مهر ماه سال جاری اعلام کرد.

 بر اساس اعلام شرکت بهمن موتور فروش فیدلیتی در روز یکشنبه یازدهم مهر ماه ساعت ۱۰ صبح آغاز می‌شود و تا پایان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

در این مرحله از فروش، فیدلیتی تنها به صورت ۵ نفره عرضه می‌شود و قیمت آن از سوی بهمن موتور ۷۳۵ میلیون تومان اعلام شده است. همچنین فروش به صورت نقدی، با قیمت قطعی و موعد تحویل یک ماهه انجام می‌شود.

لازم به ذکر است بهمن موتور دو شرط دارا بودن گواهینامه و سن بالای ۱۸ سال را به شرایط خرید عمومی خود افزوده است، متقاضیان محترم می‌توانند از طریق وبسایت (bahman.iranecar.com) نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

شاسی بلند فیدلیتی در شش رنگ سفید، مشکی، سربی، آبی اطلسی، قرمز روناسی و خاکستری کهکشانی و همچنین رینگ‌های ۲۰ اینچی و در دو طرح متمایز و بر اساس سلیقه‌ی مشتریان محترم عرضه می‌شود.

در کنار قیمت رقابتی، پنج سال گارانتی یا ۱۵۰ هزار کیلومتر، سطح امکانات بالا، تجهیزات به روز، تامین پشتیبانی و ارائه سرویس ادواری رایگان به مدت ۱ سال یا ۲۰ هزار کیلومتر (هرکدام زودتر فرابرسد) برای این خودرو ارائه شده است.

بیشتر بخوانید:
نرخ هر کیلو زولبیا و بامیه در گیلان ۴۳ هزار تومان اعلام شد