واکنش شرکت هپی لند به خبر منتشر شده در خزرآنلاین
واکنش شرکت هپی لند به خبر منتشر شده در خزرآنلاین
خزر: شرکت سرزمین شاد (هپی لند) با صدور جوابیه ای نسبت به خبر منتشر شده در خزرآنلاین واکنش نشان داد. این در حالی است که در خبر مذکور، هیچ نامی از این شرکت برده نشده است.

به گزارش خزرآنلاین، شرکت سرزمین شاد (هپی لند) با صدور جوابیه ای نسبت به خبر منتشر شده در خزرآنلاین واکنش نشان داد. این در حالی است که در خبر مذکور، هیچ نامی از این شرکت برده نشده است.

در این جوابیه آمده است:

“پیرو انتشار مطلبی در مورخ ۳۰/۱۱/۱۴۰۰ از پایگاه خبری خزر آنلاین با تیتری به عنوان “دستاوردی بزرگ برای منطقه آزاد انزلی، صدها میلیارد تومان در آستانه بازگشت به سبد بیت المال” به استحضار می رساند:

این خبر مربوط به قرارداد واگذاری زمین هتل ۵ ستاره با منطقه آزاد انزلی است که به هزاران دلیل منطقی نه تنها ضرری را متوجه منطقه آزاد نکرده بلکه به دلیل برخی مسایل که در روزهای آتی و در یک نشست خبری به صورت مفصل بیان خواهد شد، ضررهای هنگفتی به یک مجموعه تولیدی موفق که قصد احیای صنعت گردشگری در منطقه آزاد انزلی را داشته، وارد نموده و موجب تضعیف رونق اقتصادی گردیده است.

لازم به ذکر است این موارد در ماه های اخیر طی مکاتبات مستدل با مسئولین ارشد دستگاه های اجرایی, نظارتی و قضایی کشور؛ از جمله ریاست محترم جمهور، ریاست محترم قوه قضاییه، ریاست محترم دیوان محاسبات کشور، ریاست محترم سازمان بازرسی، مجلس شورای اسلامی و … با مستندات، ارسال گردیده است.

گفتنی است بنا به رویکرد حمایتی نظام جمهوری اسلامی از تولید و تولید کننده و به طور کلی بخش خصوصی؛ هیچ دستگاه، ارگان و مسئول دولتی نمی تواند مانع از افزایش افزایش رونق اقتصادی در کشور شود.

در انتها امیدواریم در مطرح نمودن چنین مواردی، افراد دلایل مستدل خود را بصورت قانونی مطرح کنند تا ان شاء الله توسط مراجع مربوطه و قضایی پیگیری شده و اصل یا غیر واقع بودن آن برهمگان آشکار گردد.