پایان اکبر درشرکت گاز گیلان!
پایان اکبر درشرکت گاز گیلان!
خزر: عصر روز شنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۰، مراسم معارفه عیسی جمال نیکویی به عنوان سرپرست جدید شرکت گاز استان گیلان با حضور سید جلال نورموسوی مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران برگزار شد.

به گزارش خزرآنلاین، طی حکمی از سوی مجید چگنی؛ معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران “عیسی جمال نیکویی” به عنوان «سرپرست شرکت گاز استان گیلان» منصوب شد.

سید جلال نورموسوی ضمن گرامیداشت ماه پرخیر و برکت رجب، توفیق خدمتگزاری به مردم را هدیه ای از جانب خداوند عنوان کرد و گفت: خدمت به مردم مسئولیتی بسیار سنگین است که ان شاءالله آقای نیکویی با همکاری همه سطوح کارکنان گاز گیلان از عهده این وظیفه مهم سربلند بیرون خواهد آمد.

وی با اشاره به اهمیت ویژه کار گروهی و هم افزایی برای رسیدن به موفقیت، اظهار داشت: باید در کنار تخصص و تجربه، از هم افزایی و خرد جمعی برای رسیدن به اهداف عالیه سازمان بهره برد.

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران در خصوص وضعیت گازرسانی گفت: بحمدالله در بخش توسعه گاز به انتهای کار خود رسیده ایم و باید با تلاش و همت همه پرسنل درجهت افزایش سطح کیفی خدمات، هوشمندسازی و بهینه سازی سازمان گام برداریم.

نورموسوی در خاتمه ضمن قدردانی از تلاش ها و خدمات ارزنده آقای اکبر در طی دوران مدیریت وی، برای آقای عیسی جمال نیکویی درجهت انجام هرچه بهتر وظایف محوله آرزوی موفقیت نمود.

همچنین در این مراسم آقای حسین اکبر ضمن عرض تبریک وآرزوی موفقیت برای آقای عیسی جمال نیکویی به عنوان سرپرست جدید گاز گیلان، از همراهی , تلاش و تعامل سازنده همه پرسنل و ارکان شرکت گاز در طی سال های مسئولیت خود تشکر و قدردانی نمود.

در ادامه  عیسی جمال نیکویی سرپرست جدید شرکت گاز استان گیلان ضمن قدردانی از اعتماد و حمایت مدیران شرکت گاز بر همت و تلاش هرچه بیشتر برای دست یابی به اهداف عالیه سازمان تاکید کرد و گفت: ان شاءالله بتوانیم با حمایت های مدیران محترم شرکت ملی گاز ایران، کمک و همکاری همه پرسنل و همراهی مسئولین استان گیلان درجهت خدمت رسانی هرچه بهتر به مردم شریف گیلان گام های بلند و موثری برداریم.

در پایان این مراسم حکم مسئولیت آقای عیسی جمال نیکویی به عنوان سرپرست جدید شرکت گاز استان گیلان از سوی آقای سید جلال نوروسوی مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران به وی اهدا شد.

لازم به ذکر است عیسی جمال نیکویی متولد ۱۳۴۹ بوده و دارای مدرک مهندسی مکانیک و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی می باشد. وی در سال ۱۳۷۷ به استخدام شرکت گاز در آمد و سابقه ریاست واحدهای حراست و اندازه گیری و توزیع و ادارات شلمان، خمام، انزلی و لاهیجان را در کارنامه خود دارد.

۰/۵ (۰ نظر)