شهردار بابل بازداشت شد
شهردار بابل بازداشت شد
خزر: رئیس شورای شهر بابل از بازداشت شهردار این شهر خبر داد. وی به جزئیات بازداشت شهردار بابل اشاره نکرد. طی‌ ماه‌های گذشته شهردار ساری و اعضای شورای شهر ساری نیز توسط دستگاه قضایی بازداشت شده بودند و در نهایت شهردار ساری برکنار و شورای شهر ساری نیز منحل شده است.

به گزارش خزرآنلاین، رئیس شورای شهر بابل از بازداشت شهردار این شهر خبر داد.

فرامرز ابوالحسنی رئیس شورای شهر بابل در گفت‌وگویی کوتاه درباره خبر بازداشت (م. ح) شهردار بابل با تایید این خبر بدون اشاره به جزئیات این خبر اظهار کرد: در حال حاضر در جلسه اضطراری حضور دارم. 

وی به جزئیات بازداشت شهردار بابل اشاره نکرد. 

گفتنی است چندی پیش دادستان بابل از دستگیری دو عضو شورای شهر بابل و کارمند شهرداری این شهر خبر داد و گفت: پس از جمع آوری ادله، ۲ عضو شورای شهر و یکی از کارمندان شهرداری بابل به اتهام و دریافت رشوه و فساد مالی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) اطلاعات سپاه کربلای مازندران دستگیر شدند.

البته قبل تر و در ماه های ابتدایی آغاز به کار شورای شهر بابل هم برخی اعضای شورای شهر بابل به دلیل اتهاماتی از قبیل شرکت در تهیه مخفیانه فیلم مبتذل و مستهجن، تهدید به منظور اخاذی و اخذ وجه، شرکت در تهدید از طریق فیلم به منظور کار غیرقانونی، معاونت از طریق تطمیع، تشویق و فریب در تهدید با فیلم به منظور اخاذی، معاونت در تهیه فیلم و تهدید به منظور انجام کار خلاف نسبت به احدی از شکات و رابطه نامشروع، مجازات و با صدور رای قطعی در شعبه ۲۷ دادگاه تجدید نظر استان مازندران و شعبه ۴۷ دیوان عالی کشور، محکومین جمعاً به۱۹ سال حبس، ۳۳ سال محرومیت از حقوق اجتماعی و ۵۴۰ ضربه شلاق محکوم شدند.

طی‌ ماه‌های گذشته شهردار ساری و اعضای شورای شهر ساری نیز توسط دستگاه قضایی بازداشت شده بودند و در نهایت شهردار ساری برکنار و شورای شهر ساری نیز منحل شده است.

شهرستان بابل با حدود ۵۴۰ هزار نفر جمعیت ، بزرگ ترین شهرستان مازندران به شمار می رود. ۲۵۰ هزار نفر این تعداد جمعیت در شهر بابل سکونت دارند و شورای این شهر هم ۹ عضو دارد.

بیشتر بخوانید:
دیدار دكتر محمد اسماعیل هنرمند و نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی