میخواهند بگویند کار درشورای ششم انجام شد نه شورای پنجم! فردی از درون شورا در کار سنگ انداری می کرد!
میخواهند بگویند کار درشورای ششم انجام شد نه شورای پنجم! فردی از درون شورا در کار سنگ انداری می کرد!
خزر:  سلیمانی با بیان اینکه هر کسی میتواند ادعاهایی را طرح کند، گفت: نمیخواهم جواب ایشان را بدهم چرا که ایشان فعلا شهردار است و میتواند هر ادعایی بکند.

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که مرتضی عاطفی، شهردار فعلی کیاشهر در جلسه ای که با حضور رضا بحری برگزار شد، ادعا کرد برخی شهرداران پیشین در کاری بدون برنامه، میدان کیاشهر را تخریب کردند تا از این طریق، ادامه فعالیت عمرانی را به تداوم حضور خود در کرسی شهرداری گره بزنند! این ادعای عاطفی با واکنش دکتر سلیمانی شهردار پیشین کیاشهر روبرو شد.

 سلیمانی با بیان اینکه هر کسی میتواند ادعاهایی را طرح کند، گفت: نمیخواهم جواب ایشان را بدهم چرا که ایشان فعلا شهردار است و میتواند هر ادعایی بکند.

 وی با بیان اینکه بنده این موضوع را مصوب کردم و برایش تامین اعتبار هم کردم، گفت: سه تا از مغازه ها را هم خریدم و پشت آن ها هم یک زمین ۱۸۰ متری بود که چهار و نیم دانگش را خریده بودم.

 وی افزود: نقشه در شورای ترافیک مصوب شد و این کار اگر عملی نبود اصلا آن را انجام نمی دادیم. الان شهرداری اصلا نیاز به منابع مالی ندارد فقط یک و نیم دانگ از همان زمین مانده البته همان آقایی که مالک ۱.۵ دانگ است دو مغازه در بالای شهرداری گرفته ولی چون اواخر دوره پنجم بود، ایشان توسط آقایی که هم اکنون در شورا است، به بهانه های مختلف زمان خرید و حتی ما از ایشان شکایت کردیم که دیگر عمر مدیریتی ما به پایان رسید.

 شهردار سابق کیاشهر ادامه داد: ما در آن زمان سه مغازه را خریدیم، طرح هم در شوای ترافیک تصویب شد و نیازی به چیزی نداشت که الان بگوییم سلیمانی پول نداشت اما این کار را کرد. تمام این ها هم مراحل قانونی اش انجام شد و مصوبه شورای شهر را هم دارد و برای خرید هم با شورا هماهنگ کردم مصوبه کردم تامین اعتبار هم شد و پول آن مغازه ها هم پرداخت شد و بدهکاری برای کسی باقی نگذاشتیم.

 وی تصریح کرد: در خصوص آن یک و نیم دانگ هم فکر نمی کردم که طرف مدعی شود وگرنه همان هم به صورت قانونی خریداری می شد و پول به حساب دادگاه واریز می کردیم اما مالک آن یک و نیم دانگ آمد و بهانه آورد که امضای من نیست و … که اگرچه حق با ما بود اما طی تشریفات اداری و حقوقی زمان میبرد وگرنه اصلا مشکل پول در میان نیست و همین فردا صبح می توانند پروژه را اجرا کنند. کافیست برای آن ۱.۵ دانگ با مالک فعلی کنار بیایند و سه مغازه را خراب کنند و جاده پشت مغازه ها را باز کنند. ما حتی جانمایی پیاده رو را هم انجام دادیم و تیرهای برق را جا به جا کردیم و تمام کارهای زیربنایی که لازم بود را انجام دادیم و چون می دانستیم مراحل اداری زمانبر هست، کارهای تعریض و لچکی ها و جابه جایی تیرهای برق را هم انجام دادیم فقط ۱.۵ دانگ آن زمین مانده که آن هم فروشنامه داریم که شهرداری از ایشان خریده و برایش ۲ باب مغازه سند زده اما برخی در کار اخلال ایجاد کردند تا مثلا بگویند این کار در دوره شورای پنجم صورت نگرفته در دوره شورای ششم انجام شده البته برای بنده هم فرقی نمی کند مهم اینست کار انجام شود و اصلا بحث اینکه من بمانم یا نمانم نبود.

 دکتر سلیمانی ادامه داد: این یکی از آن پرونده هایی بود که هر شهرداری می آمد روی آن دست می گذاشت و به یک جایی می رسید و ابتر می ماند و ما هم آمدیم سه تا از مغازه ها را خریدیم و برای کسی بدهکاری هم باقی نگذاشتیم و هیچکدام از آن مغازه ها از شهرداری طلب ندارند حالا بقیه ادعا هست دیگه ادعا را همه میتوانند بکنند و دیوار حاشا هم بلند است.

شهردار سابق کیاشهر با بیان اینکه ۹۰ درصد پروژه انجام شده، گفت: برای آن یک و نیم دانگ هم یک هیات سه نفره کارشناس رسمی می آید کارشناسی می کند پول را به حساب دادگستری واریز می کنند و آن را هم در اختیار شهرداری می گیرند. به طور کلی تمام کارهایی که ممکن است وقت یک مدیر را بگیرد، انجام دادیم. اواخر هم شهرداری درگیر انتخابات شد و برخی جوسازی کردند که سلیمانی میخواد بدهکاری به جا بگذارد، در صورتی که این طور نیست و اگر مدیری بخواهدکار را انجام دهد، می تواند آن را به راحتی انجام دهد.