افق روشن پیش روی شهرداری و شورای شهر چاف و چمخاله
افق روشن پیش روی شهرداری و شورای شهر چاف و چمخاله
خزر: در آخرین روز کاری سال ۱۳۹۹ شهردار چاف و چمخاله مهندس لاهوتی ضمن عرض خسته نباشید خدمت اعضای شورا و پرسنل شهرداری با اهدای لوح تقدیر از زحمات آن ها تشکر و قدردانی نمودند.

به گزارش خزرآنلاین، شهردار و اعضای شورای شهر چاف و چمخاله در آخرین روز کاری سال ۱۳۹۹ طی جلسه‌ای از زحمات یک سال گذشته کارکنان شهرداری قدردانی کردند. همچنین به مناسبت روز شهردار اعضای شورای شهر با اهدای لوح ، ضمن تبریک روز شهردار از زحمات چند ساله شهردار تشکر و قدردانی کردند

کمیل لاهوتی در مراسم تقدیر از زحمات یک‌ساله کارکنان اداری و غیراداری شهرداری چاف و چمخاله و با تبریک اعیاد شعبانیه و فرارسیدن عید نوروز اظهار کرد: یک سال سخت و دشوار باوجود ویروس کرونا سپری شد و باید از زحمات همه شما که طول این مدت خدمت‌رسانی کردید قدردانی کنم.

وی با بیان اینکه از روز اولی که وارد مجموعه شهرداری شدم برنامه‌ریزی‌هایی برای پروژه‌های مختلف به همراه اعضای شورا انجام شد، گفت: طی چهار سال گذشته پروژه‌های بزرگ و مهمی با کمک شما پرسنل شهرداری و همراهی مردم در شهر چاف و چمخاله انجام شد که باعث ایجاد فضایی جدید در توسعه شهری می‌شود.

شهردار چاف و چمخاله با بیان اینکه علی‌رغم وجود کرونا و محدودیت‌های مالی در سال جاری و سال‌های گذشته تلاش کردیم که پروژه‌ها از برنامه پیش‌بینی‌شده عقب نیفتد، افزود: شهر چاف و چمخاله دارای ظرفیت‌های بالقوه‌ای است که هرچقدر در این شهر کار شود بازهم ظرفیت بیشتری دارد و باید تلاش کنیم که در سال جدید باکار گروهی، خدمات بیشتری را برای مردم ارائه دهیم.

شورای شهر چاف و چمخاله شورای شهر چاف و چمخاله شورای شهر چاف و چمخاله شورای شهر چاف و چمخاله شورای شهر چاف و چمخالهشورای شهر چاف و چمخالهشورای شهر چاف و چمخاله شورای شهر چاف و چمخاله شورای شهر چاف و چمخاله شورای شهر چاف و چمخاله شورای شهر چاف و چمخاله شورای شهر چاف و چمخاله شورای شهر چاف و چمخاله شورای شهر چاف و چمخاله شورای شهر چاف و چمخاله شورای شهر چاف و چمخاله شورای شهر چاف و چمخاله شورای شهر چاف و چمخاله شورای شهر چاف و چمخاله شورای شهر چاف و چمخاله شورای شهر چاف و چمخاله شورای شهر چاف و چمخاله شورای شهر چاف و چمخاله شورای شهر چاف و چمخاله شورای شهر چاف و چمخالهشورای شهر چاف و چمخاله

بیشتر بخوانید:
حضور قاضی رسیدگی به حقوق عامه در اداره برق شهرستان لنگرود جهت بررسی علل قطعی برق