صدور رای پرونده جنجالی ویلموتس؛ ۱۶۷ میلیارد تومان ناقابل؟
صدور رای پرونده جنجالی ویلموتس؛ ۱۶۷ میلیارد تومان ناقابل؟
خزر: برخی خبر‌ها حاکی از آن است که رای پرونده شکایت ویلموتس از فدراسیون فوتبال صادر شده است.

به گزارش خزرآنلاین، ظاهرا پرونده شکایت مارک ویلموتس علیه فدراسیون فوتبال در فیفا و در خواست غرامت بیش از ۶ میلیون یورویی که تبدیل به یک پرونده حساس برای فوتبال ایران شده است، تعیین تکلیف شده است.

البته هنوز طرفین در این باره هیچ اظهارنظر رسمی نکرده اند، اما برخی شایعات از محکومیت فدراسیون فوتبال ایران خبر می‌دهند. ظاهرا طی روز‌های پنجشنبه و جمعه، رای کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان رای این پرونده را انشا کرده اند.

در فضای مجازی برخی خبرنگاران حوزه فدراسیون فوتبال توییت کرده اند که فدراسیون فوتبال درحکم بدوی به پرداخت ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار یورو محکوم شده است. البته این اخبار رسمی نیست و باید دید طرفین کی در این باره به صورت رسمی اظهار نظر می‌کنند.

فدراسیون فوتبال حتی اگر هم به پرداخت سه ماه حقوق عقب افتاده ویلموتس محکوم شود یک پیروزی بزرگ برای فدراسیون فوتبال است و با این وضعیت ارزی هم اگر فدراسیون به پرداخت سه میلیون یورو محکوم شود، بهتر از این است که شش میلیون و دویست هزار یورو محکوم شود.

البته اگر خبر صدور رای ویلموتس درست باشد، فدراسیون فوتبال می‌تواند به دادگاه بین المللی ورزش اعتراض کند. البته اول باید ۲۵ هزار فرانک سوییس، برای گرفتن رای پرونده پرداخت کند و برای اینکه پرونده به دادگاه بین المللی ورزش، برود ۲۵ هزار فرانک دیگر واریز کند.

بیشتر بخوانید:
استاندار گیلان مدعی شد؛ تحقق 117 درصدی هدفگذاری اشتغالزایی سال ۹۹ در گیلان!
  • منبع خبر : خبر ورزشی