صلاحیت سه عضو شورا در هیات اجرایی رد شد! / آیا زور برادر بر اعضای هیات نظارت می چربد؟
صلاحیت سه عضو شورا در هیات اجرایی رد شد! / آیا زور برادر بر اعضای هیات نظارت می چربد؟
خزر: در همین راستا گفته می شود برادر یکی از افراد رد صلاحیت شده طی تماسی با مقامات ارشد استان از آنان خواسته تا ضمن ورود به این موضوع، مانع از قطعی شدن رد صلاحیت برادر وی شوند. 

به گزارش خزرآنلاین، شنیده ها حکایت از رد صلاحیت سه عضو فعلی شورای شهر در هیات اجرایی انتخابات دارد. در همین راستا گفته می شود برادر یکی از افراد رد صلاحیت شده طی تماسی با مقامات ارشد استان از آنان خواسته تا ضمن ورود به این موضوع، مانع از قطعی شدن رد صلاحیت برادر وی شوند. 

این افزایش فشارها در حالی اتفاق می افتد که تایید صلاحیت های فله ای در انتخابات دور گذشته شورا که ناشی از لابی های گسترده در هیات نظارت متشکل از نمایندگان اصلاح طلب بود، سبب ورود افراد ناسالم به شورا شد.

در همین راستا، گفته می شود علت عدم تایید صلاحیت این افراد در هیات اجرایی انتخابات وجود برخی شائبه های مالی و غیرمالی می باشد.

حالا اما باید منتظر ماند و دید لابی های برادر در پایتخت و فشار از طریق مقامات ارشد استانی، بر قدرت نمایندگان انقلابی مردم در هیات نظارت بر انتخابات خواهد چربید و تایید صلاحیت را برای برادر به ارمغان خواهد آورد؟! سوالی که پاسخش پس از اعلام لیست تایید صلاحیت شده ها مشخص خواهد شد. 

بیشتر بخوانید:
مدیرکل زندانهای گیلان: اشتغال مولد مددجویان محکوم در زندانها به ۵۴ درصد رسید