ادعای طرح سوال از شهردار رشت صحت ندارد
ادعای طرح سوال از شهردار رشت صحت ندارد
خزر: ادعای طرح سوال اعضا از شهردار رشت صحت ندارد بلکه قرار است ضمن دعوت از شهردار رشت و با حضور برخی اعضای شورا در خصوص پروسه ارزشیابی مدیران به تبادل نظر و گفتگو پرداخته شود.

به گزارش خزرآنلاین، رییس شورای شهر رشت در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین ضمن رد شنیده ها از طرح سوال و در پی آن استیضاح شهردار رشت، گفت: ادعای طرح سوال اعضا از شهردار رشت صحت ندارد بلکه قرار است ضمن دعوت از شهردار رشت و با حضور برخی اعضای شورا در خصوص پروسه ارزشیابی مدیران به تبادل نظر و گفتگو پرداخته شود.

گفتنی است شورای ششم رشت از همان ابتدا با شعار ثبات مدیریت شهری و انتخاب شهردار چهار ساله پا به عرصه فعالیت نهاد و بسیاری از اعضای شورا پس از استعفای شهردار پیشین رشت، ضمن ابراز تاسف از این موضوع، مجددا بر لزوم انتخاب شهردار ۴ ساله تاکید نمودند.

با این حال رواج شنیده هایی از احتمال طرح سوال از شهردار رشت آن هم در حالی که هنوز یک ماه هم از جلوس علوی بر کرسی شهرداری نگذشته، در تضاد کامل با ادعاهای پیشین اعضای شوراست.

به نظر می رسد آغاز فصل انتصابات و وابستگی برخی مدیران در معرض برکناری به بعضی شورانشینان، سبب شده تا شهردار رشت تحت فشار مضاعف قرار بگیرد اگرچه شورای ششم با اقدام به طرح سوال از شهرداری که اندکی قبل همکار همین اعضای شورا در پارلمان محلی بوده است، عملا از شعارهای آرمان گرایانه خود فاصله خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:
جهانگیری: در این دولت بابک زنجانی نداشتیم! | فسادهای خانوادگی در دولت تدبیر؛ از حسین فریدون و مهدی جهانگیری تا دختر نعمت‌زاده