عبدالله پاکاری: خدمت‌رسانی و پاسخگویی به جامعه ایثارگری تحت هیچ شرایطی متوقف نمی‌شود
عبدالله پاکاری: خدمت‌رسانی و پاسخگویی به جامعه ایثارگری تحت هیچ شرایطی متوقف نمی‌شود
خزر: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با اشاره به اهمیت خدمت‌رسانی به خاندان معظم شهدا و ایثارگران گفت: خدمت‌رسانی و پاسخگویی به جامعه ایثارگری تحت هیچ شرایطی متوقف نخواهد شد.

به گزارش خزرآنلاین،  عبدالله پاکاری با اشاره به اهمیت خدمت‌رسانی به خاندان معظم شهدا و ایثارگران گفت: باتوجه به شیوع بیماری تنفسی و ویروسی کرونا و لزوم کاهش ترددها به منظور حفظ سلامت جامعه به ویژه جامعه ایثارگری، بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان خدمات خود را به شکل‌های مختلف و در قالب خدمات غیرحضوری ارائه می‌دهد.

پاکاری ضمن تاکید بر اینکه خدمت‌رسانی و پاسخگویی به جامعه ایثارگری تحت هیچ شرایطی متوقف نخواهد شد، افزود: ایثارگران می‌توانند با مراجعه به سامانه خدمات الکترونیکی ایثار به آدرس www.isaar.ir از خدمات برخط با ثبت درخواست‌های متنوع به صورت غیرحضوری بهره‌مند شوند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان  افزود: همچنین خانواده‌های شاهد و ایثارگر می‌توانند از طریق نصب نرم افزار «همراه ایثار» ویژه تلفن همراه از تمام خدمات الکترونیکی بنیاد شهید و امور ایثارگران استفاده کنند.

پاکاری با اشاره به تقدم پاسخگویی به نیازها و درخواست‌های جامعه ایثارگری گفت: خطوط تلفنی ۱۶۱۶ در تمامی شهرستان‌ها در ساعات اداری آماده پاسخگویی به جامعه ایثارگری هستند و همچنین ایثارگران عزیز می‌توانند در تمامی مدت شبانه روز از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۷۵۷۲ پیشنهادات، مشکلات و انتقادات خود را مطرح کنند. دفاتر پیشخوان دولت در سراسر استان در جهت تسهیل در امور ایثارگران، معرفی‌نامه‌های عمومی ایثارگری را صادر می‌کنند. 

بیشتر بخوانید:
معاون آبفای گیلان خبر داد؛ از نصب ۷ دستگاه فلومتر اولتراسونیک و دستگاه انتقال دیتا تا افزایش ظرفیت تولید آب شرب آستانه