عضو هیات مدیره باشگاه وارنا؛  والیبال نیاز به کمک مسئولین دارد
عضو هیات مدیره باشگاه وارنا؛  والیبال نیاز به کمک مسئولین دارد
خزر: وی خاطر نشان کرد اتحاد و همدلی جامعه بزرگ والیبال و مسئولین استان می تواند به پیشبرد اهداف والای والیبال گیلان در سطح ملی و بین المللی کمک نماید.

به گزارش خزرآنلاین، دکتر مصطفی بلورچی عضو هیات مدیره باشگاه وارنای گیلان در گفتگو با خزرآنلاین در خصوص تغییرات جدید در این باشگاه گفت: ضمن تبریک به سرمربی جدید تیم آقای محمدکاظم و همچنین آقای احسان خاکزاد که به سمت مدیرعاملی باشگاه منصوب شدند، این تغییرات را به فال نیک میگیریم، و امیدوارم تغییرات حاصله منجر به کسب موفقیت در ادامه رقابتهای لیگ دسته یک و انشاالله صعود به سوپر لیگ والیبال کشور گردد.

وی خاطر نشان کرد اتحاد و همدلی جامعه بزرگ والیبال و مسئولین استان می تواند به پیشبرد اهداف والای والیبال گیلان در سطح ملی و بین المللی کمک نماید.

بلورچی تصریح کرد: حفظ شرایط کنونی و بسط و توسعه والیبال در گیلان بی تردید نیازمند کمک و همراهی بیش از پیش مسئولین استانی دارد چراکه گسترش ورزش یکی از اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی است که رهبر معظم انقلاب در مقاطع مختلف همواره به آن تاکید کرده است، از اینرو انتظار می‌رود مسئولین با اهتمام به بیانات معظم له با توسعه زیرساختها و حمایت از باشگاه های ورزشی شرایط حضور موثر نوجوانان و جوانان در ورزش به ویژه ورزش محبوب والیبال را فراهم کنند.

۰/۵ (۰ نظر)