علت واقعی برکناری رییس سازمان آتش نشانی شهرداری لاهیجان چیست؟
علت واقعی برکناری رییس سازمان آتش نشانی شهرداری لاهیجان چیست؟
خزر: بنا به آن چه در برخی رسانه های مرکز استان آمده بود، تیمی از غواصان آتش نشانی رشت برای مشارکت در این عملیات عازم لاهیجان شده و گویا پیکر فرد مغروق هم توسط همین تیم پیدا شده است!

به گزارش خزرآنلاین، در خبرها آمده که شهردار لاهیجان، رئیس سازمان آتش نشانی این شهر را بنا به دلایلی همچون نپوشیدن لباس فرم و عدم مدیریت صحیح عملیات امداد در حادثه غرق شدن یک جوان در استخر لاهیجان، از سمت خود برکنار کرده است!

البته شاید این موارد از نظر شهردار لاهیجان برای برکنار نمودن یک مدیر شهرداری کفایت کند اما ممکن است استمدادخواهی از آتش نشانان شهرداری رشت در عملیات پیدا کردن جسد فرد غرق شده در استخر لاهیجان، هم در این برکناری بی تاثیر نبوده باشد! 

بنا به آن چه در برخی رسانه های مرکز استان آمده بود، تیمی از غواصان آتش نشانی رشت برای مشارکت در این عملیات عازم لاهیجان شده و گویا پیکر فرد مغروق هم توسط همین تیم پیدا شده است!

 شاید همین مشارکت غواصان آتش نشانی رشت در عملیاتی محدود به اندازه استخر لاهیجان، چندان به مذاق شهردار و اعضای شورای شهر لاهیجان خوش نیامده باشد. 

 بالاخره شهرداری لاهیجان مدت هاست که به لطف بهره مندی از شهرداران توانمند، رقابتی نامحسوس با شهرداری رشت در ارائه خدمات عمومی به راه انداخته و استمدادخواهی از غواصان آتش نشانی شهرداری رشت آن هم در عملیات جستجو در استخر لاهیجان که به عنوان نماد این شهر در اذهان عمومی برجسته است، فاصله بین این دو شهرداری را بیش از پیش آشکار سازد. 

بیشتر بخوانید:
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی: بیمه های تکمیلی با برنامه نسخه الکترونیک سازمان تامین اجتماعی همکاری خواهند کرد