به حقوق بگیران خانه نشین اخطار داده ایم/ بی اخلاقی ها در خصوص اعضای شورا پذیرفتنی نیست
به حقوق بگیران خانه نشین اخطار داده ایم/ بی اخلاقی ها در خصوص اعضای شورا پذیرفتنی نیست
خزر: چندی پیش بود که علیرضا تاج شهرستانی به پدیده ای عجیب در مجموعه شهرداری اشاره کرده و مدعی شده بود برخی مدیران در شهرداری، پس از کنار گذاشته شدن به خود جرات می دهند بر سر کار حاضر نشده و حقوق مزایا بگیرند!

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که علیرضا تاج شهرستانی به پدیده ای عجیب در مجموعه شهرداری اشاره کرده و مدعی شده بود برخی مدیران در شهرداری، پس از کنار گذاشته شدن به خود جرات می دهند بر سر کار حاضر نشده و حقوق مزایا بگیرند!

این عضو شورای شهر رشت گفته بود که دیگر اجازه نخواهد داد آن افراد به ریش اعضای شورای شهر، سرپرست شهرداری و مردم بخندند و در خانه بنشینند و حقوق بگیرند.

در همین راستا تاج شهرستانی در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین گفت: ضمن شناسایی این افراد به آنان تذکر داده ایم که روند قبلی خود را اصلاح کنند وگرنه برخورد قانونی لازم با آن ها صورت می گیرد. 

وی با بیان اینکه حفظ و صیانت از بیت المال خط قرمز شورای ششم رشت است، افزود: مطمئنا تدابیر لازم برای عدم تکرار چنین مواردی اتخاذ خواهد شد. 

این عضو شورای شهر رشت در ادامه ضمن ابراز نارضایتی از تخریب اعضای شورا و شهردار منتخب رشت، گفت: علیرغم توجه اعضای شورای ششم به درخواست شهروندان مبنی بر انتخاب شهردار بومی، باز هم شاهد آن هستیم که عده ای بی دلیل و بدون مستند قانونی دست به تخریب شهردار منتخب می زنند. 

وی شهردار رشت را گزینه ای جوان، با تجربه و با تحصیلات مرتبط دانست و گفت: حداقل انصاف اینست که به شهردار منتخب فرصتی برای اداره امور بدهیم و اگر در وظایف محوله موفق نبود، به انتقاد از وی بپردازیم. 

 

بیشتر بخوانید:
قیمت جدید ۵ محصول سایپا اعلام شد