احداث ۳۰۰۰ متر کابل خودنگهدار در شهرستان لاهیجان | ادامه روند اصلاح و بهسازی شبکه های توزیع
احداث ۳۰۰۰ متر کابل خودنگهدار در شهرستان لاهیجان | ادامه روند اصلاح و بهسازی شبکه های توزیع
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از احداث ۳ کیلومتر کابل خودنگهدار در شهرستان لاهیجان با اعتباری معادل ۵.۸ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش خزرآنلاین، علی اکبر جوهری معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از احداث ۳ کیلومتر کابل خودنگهدار در شهرستان لاهیجان با اعتباری معادل ۵.۸ میلیارد ریال خبر داد.

جوهری گفت: با وجود شرایط همه گیری ویروس کرونا و به همت کارکنان پرتلاش شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان، روند بازسازی شبکه‌های فرسوده استان با سرعت و جدیت ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: پروژه احداث ۳۰۰۰ متر کابل خودنگهدار در شهرستان لاهیجان، با اعتباری معادل ۵.۸ میلیارد ریال و با تلاش ۸ اکیپ اجرایی مورد بهره برداری قرار گرفت.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ توزیع برق گیلان افزود: در سال گذشته بیش از ۴۲ کیلومتر کابل خودنگهدار در مناطق شهری و روستایی شهرستان لاهیجان با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال احداث شد و از ابتدای سال ۱۴۰۰ نیز تا کنون بیش از ۴۵ کیلومتر دیگر از شبکه‌های فرسوده با کابل خودنگهدار با اعتبار قریب به ۶۸ میلیارد ریال جایگزین شده است.

علی اکبر جوهری تاکید کرد: بمنظور ارتقاء سطح خدمت‌رسانی و افزایش پایداری شبکه‌های توزیع برق به ویژه در بحران‌های جوی احتمالی، در استان گیلان طرح جهادی تبدیل شبکه‌های فرسوده به کابل خودنگهدار ادامه دارد و در سال ۱۳۹۹ فاز اول این طرح با احداث ۱۰۰۰ کیلومتر کابل خونگهدار با موفقیت به اتمام رسید و فاز دوم آن یعنی احداث ۲۰۰۰ کیلومتر در سطح استان و با تلاش کارکنان در حال اجراست.

گفتنی است در مراسم افتتاح این پروژه مهندس نصوری مدیر توزیع برق شهرستان لاهیجان بهمراه تنی چند از مسئولین شهرستان مذکور حضور داشتند.

بیشتر بخوانید:
تزریق واکسن کرونا به شرکت کنندگان در انتخابات صحت ندارد|اثربخشی هیچ واکسنی ١٠٠ درصدی نیست