فاز تکمیلی پارک گیلانه تا دو ماه آینده افتتاح شود | ایجاد مرکز فرماندهی کنترل بحران در ایستگاه ۱۴
فاز تکمیلی پارک گیلانه تا دو ماه آینده افتتاح شود | ایجاد مرکز فرماندهی کنترل بحران در ایستگاه ۱۴
خزر: سرپرست شهرداری رشت صبح امروز یکشنبه ۲ آبان ماه ۱۴۰۰ از پروژه‌های عمرانی شهرداری به منظور پیگیری و نظارت بر روند اجرایی آن‌ها بازدید و نحوه اجرا و پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش خزرانلاین، علی بهارمست در بازدید صبح امروز از پروژه‌های عمرانی شهرداری رشت، با بیان اهمیت پروژه‌های عمرانی شهرداری، بر اهتمام معاونت‌ها و مناطق پنجگانه در تکمیل و بهره برداری از پروژه‌ها در حوزه‌های مدیریتی خود تاکید کرد.

سرپرست شهرداری رشت در بازدید از پروژه فاز تکمیلی پارک گیلانه با تاکید بر تسریع در اتمام این پروژه ابراز داشت: در کنار اقدامات لازم جهت تسریع در اجرا و تکمیل پروژه ها، رعایت شاخصه‌های کیفی مد نظر، بسیار حائز اهمیت است و این پروژه می‌بایست با تلاش بی‌وقفه تا دو ماه آینده افتتاح و به بهره برداری برسد.

بهارمست همچنین در بازدید از ساختمان جدید ناحیه دو منطقه یک شهرداری و روند ایجاد مرکز فرماندهی کنترل بحران در ایستگاه ۱۴ آتش نشانی در بلوار دیلمان، نگاه کارشناسی همراه با دقت و سرعت در اجرای پروژه‌ها را موجب افزایش اعتماد شهروندان خواند و اذعان داشت: با توجه به اینکه این دو پروژه پیشرفت قابل توجهی داشته و در مراحل نهایی تکمیل قرار دارد، می‎بایست اقدامات لازم جهت تکمیل کارهای باقیمانده انجام و بهره برداری از آن‌ها ظرف مدت یکماه آینده صورت پذیرد.

وی همچنین از ایستگاه آتش نشانی در حال احداث واقع در بلوار خرمشهر بازدید و تصریح کرد: مهمترین اولویت مدیریت شهری جلب رضایت شهروندان است و این امر مهم با تکمیل هر چه سریعتر و بهره برداری مطلوب از طرحهای عمرانی و اجرایی میسرخواهد شد.

بیشتر بخوانید:
کرونا مرا به تمام آرزوهایم رسانده!!