دستگیری یکی از منتخبان شورای شهر تالش شایعه و کذب محض است
دستگیری یکی از منتخبان شورای شهر تالش شایعه و کذب محض است
خزر: محمد حسین شاهکویی، فرماندار تالش اظهار کرد: ادعای چند فعال شبکه‌های اجتماعی مبنی بر دستگیری یکی از منتخبان شورای اسلامی شهر تالش به اتهام خرید و فروش رای، شایعه و کذب محض است.

به گزارش خزرآنلاین، فرماندار تالش گفت: ادعای چند فعال شبکه‌های اجتماعی مبنی بر دستگیری یکی از منتخبان شورای اسلامی شهر تالش به اتهام خرید و فروش رای، شایعه و کذب محض است.

محمد حسین شاهکویی با اشاره به صحت و سلامت انتخابات ۲۸ خرداد ماه در شهرستان تالش، انتشار شایعه بی‌اساس و بی‌پایه را مغایر با هدف و جایگاه متعالی فعالان رسانه‌ها دانسته است.

وی با ارج نهادن به جایگاه رسانه‌های متعهد در تنویر و هدایت افکار عمومی، شایعه و خبر کذب و غیرواقعی را زمینه ساز تشویش اذهان عمومی اعلام کرده و از فعالان فضای مجازی خواسته از انتشار شایعه بی‌اساس و بیهوده که بهانه به دست بدخواهان و دشمنان می‌دهد، خودداری کنند.

بر اساس اعلام فرمانداری تالش، در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر در پنج شهر این شهرستان ۳۴۷ شعبه اخذ رای دایر شده بود و ۷۵ شعبه در مناطق شهری و ۲۷۲ شعبه در روستاها بود و ۶ هزار و ۵۰۰ نفر عوامل اجرایی در برگزاری انتخابات مشارکت می‌کردند و نتایج آن با اعلام رسمی فرمانداری تالش در ۲۹ خرداد ماه رسانه‌ای شد.

در هیمین راستا، بازداشت عضو شورای شهر یکی از شهرستان های گیلان به دلیل خرید رأی با پول تقلبی او را به دردسر انداخت.

خبر بازداشت عضو منتخب شورای شهر در استان های مختلف اتفاق تازه ای نیست و اغلب به خاطر تلخفاتی که از آنها سر زده است بازداشت شده اند. این بار پول های تقلبی عضو منتخب شورا لو رفت و این فرد بازداشت شد.

این عضو منتخب به دلیل استفاده از پول تقلبی در خرید رأی و با شکایت یکی از فروشندگان آرا دستگیر شده است.

بیشتر بخوانید:
در دیدار شهرداری آستارا و خوشه طلایی؛ درگیری مربی خوشه طلایی با یگان ویژه + فیلم