فرماندار رشت دستور داد؛ پیگیری ویژه مشکلات اجرایی بزرگترین مجتمع فرهنگی تفریحی شمال کشور در رشت
فرماندار رشت دستور داد؛ پیگیری ویژه مشکلات اجرایی بزرگترین مجتمع فرهنگی تفریحی شمال کشور در رشت
خزر: فرماندار رشت بر لزوم پیگیری ویژه جهت رفع مشکلات اجرایی بزرگترین مجتمع فرهنگی، تجاری و تفریحی شمال کشور در رشت تاکید کرد.

به گزارش خزرآنلاین، مهندس علی فتح اللهی در نشست کارگروه رفع موانع سرمایه گذاری با بیان اینکه باید به دنبال این باشیم که کارهای ماندگار در شهرستان رقم بخورد، افزود: احداث پروژه بزرگ مرکز فرهنگی، تجاری و تفریحی سیتادیوم از جمله پروژه های با اهمیت شهرستان است که با راه اندازی آن زمینه جذب گردشگر و برگزاری رویدادهای فرهنگی بزرگ در شهرستان فراهم می شود.

فرماندار رشت با تاکید بر لزوم تسهیل در روند اداری سرمایه گذاری  برای کارآفرینان، گفت: اگر بخواهیم مشکل بیکاری را حل کنیم، باید با تمام توان از سرمایه گذاران و کارآفرینان حمایت کنیم.

وی با اشاره به کارکردهای فرهنگی پروژه سیتادیوم از قبیل سالن نمایشگاهی بزرگ، سالن های سینمایی و آمفی تئاتر کم نظیر در ایران و عرضه محصولات محلی و صنایع دستی در آن، گفت: با راه اندازی این مجتمع بزرگ برای ۷۰۰ نفر در فاز اول و با تکمیل نهایی آن برای ۲۵۰۰نفر اشتغال ایجاد خواهد شد.

مهندس فتح اللهی  درادامه با بیان اینکه نباید روند صدور مجوزها مشمول زمان شود، دستور داد: با توجه به اهمیت راه اندازی این پروژه، بخشدار خمام به صورت ویژه این پروژه را پیگیری و مسائل و مشکلات پیش روی آن را رفع نماید.

بیشتر بخوانید:
واکسینه شدن بیش از ۳۲ هزار گیلانی علیه کرونا | از مراجعه بدون هماهنگی خودداری کنید!