فرماندهی انتظامی استان گیلان در مقطع درجه‌داری استخدام می‌کند+ جزییات
فرماندهی انتظامی استان گیلان در مقطع درجه‌داری استخدام می‌کند+ جزییات
خزر: فرماندهی انتظامی استان گیلان به مناسبت هفته ناجا از بین جوانان انقلابی، مؤمن، متعهد و علاقه‌مند به خدمت در ناجا برای تکمیل کادر درجه‌داری مرد به صورت پیمانی ۵ ساله با مدرک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی در کلیه رشته‌ها استخدام می‌کند.

به گزارش خزرآنلاین، فرماندهی انتظامی استان گیلان به مناسبت هفته ناجا از بین جوانان انقلابی، مؤمن، متعهد و علاقه‌مند به خدمت در ناجا برای تکمیل کادر درجه‌داری مرد به صورت پیمانی ۵ ساله با مدرک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی در کلیه رشته‌ها استخدام می‌کند.

داوطلبان می‌توانند جهت ثبت نام حضوری به نشانی: رشت – میدان انتظام (فلکه رازی) – بلوار شیون فومنی – مجتمع انتظامی شهید پاینده – طبقه سوم مراجعه کنند.

شرایط و ضوابط اختصاصی جذب:

۱. حداکثر سن استخدام برای داوطلبان مقطع درجه‌داری ۱۹ سال می‌باشد.

تبصره: در صورت داشتن هریک از موارد زیر ۲ سال به حداکثر سن داوطلب اضافه می‌شود:

الف) دارندگان کارت پایان خدمت وظیفه عمومی.
ب) بسیجیان فعال (بالای یک سال عضویت) و پلیس افتخاری.
ج) خانواده جانبازان و کارکنان نیروهای مسلح، نخبگان و استعداد برتر، دارندگان مقام قهرمانی کشوری و بین‌المللی در رشته‌های ورزشی و علمی و حافظان قرآن کریم.
«حداکثر سن داوطلبان مقطع درجه‌داری که دارای ۳ الویت هستند، ۲۵ سال می‌باشد.»

۲. حداقل معدل مدرک تحصیلی داوطلبان استخدام مقطع درجه‌داری ۱۴ می‌باشد.

۳. حداقل قد داوطلب ۱۷۰ سانتی‌متر و مقدار وزن، متناسب با قد وی می‌باشد.

لازم به ذکر است، مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان گیلان همه روزه در ساعات اداری آماده پاسخگویی به داوطلبان گرامی می‌باشد و داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی www.gozinesh.police.ir مراجعه و در صورت ابهام با شماره تلفن ۲۲۱۰۳-۴-۲۱۸-۰۱۳ تماس حاصل کنند.

بیشتر بخوانید:
عاملان شهادت دو پلیس مواد مخدر گیلانی دستگیر شدند+ جزئیات