فرهام زاهد؛ نماد جوانان ما در شورا و استان؟!
فرهام زاهد؛ نماد جوانان ما در شورا و استان؟!
خزر: ایشان نماد جوانان ما در شورا و استان هستند و نسبت به سن خود 20 سال در حوزه سیاسی، اقتصادی و اجتماعی جلوتر است!

به گزارش خزرآنلاین، احمد رمضانپور نرگسی، رییس شورای شهر رشت در جلسه اخیر شورا با اشاره به مخالفت خود با استعفای فرهام زاهد از سمت نایب رئیسی شورای شهر رشت گفت: ایشان نماد جوانان ما در شورا و استان هستند و نسبت به سن خود ۲۰ سال در حوزه سیاسی، اقتصادی و اجتماعی جلوتر است!

ادعای ۲۰ سال جلوتر بودن فرهام زاهد نسبت به سن خود را می بایست نظر شخصی احمد رمضانپور قلمداد و آن را در همین محدوده، مورد احترام دانست چراکه ممکن است رمضانپور در مقام مقایسه جوانی های خودش با وضعیت فعلی فرهام زاهد به این نتیجه رسیده باشد. اما اینکه فرهام زاهد نماد جوانان یک استان در شورا است، از دو منظر مورد بحث است: 

نخست آنکه فرهام زاهد نه تنها نمی تواند نماد تمام جوانان یک استان قلمداد شود بلکه مقبولیت صد در صدی اش در بین جوانانی که در جناح بندی های مرسوم سیاسی، همفکر او محسوب می شوند، هم محل شک و تردید است. به هیچ عنوان نمی توان پذیرفت فرهام زاهد مشت نمونه خرواری از جوانان اصولگرا و ارزشی رشت محسوب و نماد و نماینده آنان در شورای شهر رشت قلمداد شود. 

دوم هم آن که احمد رمضانپور، اساسا در جایگاه سخنگویی قشر جوان جامعه قرار ندارد و نمی تواند فردی را احتمالا به پاس همراهی و حمایت، مفتخر به مقام نماد و نمایندگی قشر جوان جامعه در شورا و استان نماید. نمایندگی قشر جوان جامعه یعنی توانایی درک حال جوانان بیکار، رنج کشیده و بی پول. یعنی درک حال و روز جوانی که زیر بار فشار سنگین اجاره خانه و گرانی روزافزون، شرمنده همسر و فرزندان خود است. با این اوصاف، زاهد می تواند نمادی از این جوان در شورای شهر رشت باشد؟!

 

بیشتر بخوانید:
دوره پیش دبستانی ۳ ساله شد+ جزییاتی از نحوه صدور مجوز تا شهریه‌ها