آغاز فروش خودرو KMC T8 توسط کرمان موتور+ جدول و مشخصات
آغاز فروش خودرو KMC T8 توسط کرمان موتور+ جدول و مشخصات
خزر: محصول پیکاپ T8 با ۲ هزار سی.سی حجم موتور دارای حداکثر قدرت ۱۷۴ اسب بخار است که از یک جعبه دنده شش سرعته دستی با سیستم فرمان هیدرولیکی بهره می برد و استاندارد آلایندگی یورو۵ را پاس می کند.

به گزارش خزرآنلاین، کرمان موتور از آغاز طرح فروش نقدی خودرو KMC T8 خبر داد.

بر اساس اعلام کرمان موتور  قیمت قطعی این خودرو  ۸۶۹ میلیون تومان است که با وضعیت سند آزاد و مدل ۱۴۰۰ طی ۶۰ روز کاری تحویل داده می شود.

رنگ های موجود در این شرایط فروش، سفید، مشکی، قرمز و آبی است و طرح فروش از از ۲۲ تا ۳۰ آبان تا پایان ظرفیت فروش برقرار است.

جدول فروش به شرح زیر است:

بر اساس اعلام کرمان موتور قیمت اعلام شده از سوی شرکت شامل تمامی هزینه های مالیات و عوارض و ارزش افزوده است.

مشخصات فنی خودرو KMC T8 کرمان موتور

محصول پیکاپ T8 با ۲ هزار سی.سی حجم موتور دارای حداکثر قدرت ۱۷۴ اسب بخار است که از یک جعبه دنده شش سرعته دستی با سیستم فرمان هیدرولیکی بهره می برد و استاندارد آلایندگی یورو۵ را پاس می کند.

سیستم ترمز این محصول دیسکی برای جلو و عقب، سیستم تعلیق جلو بصورت مستقل از نوع جناقی دوبل با فنر مارپیچ و در عقب نیز غیر مستقل از نوع فنر تخت است. حجم مخزن سوخت آن ۷۶ لیتر می باشد و حداکثر سرعت این پیکاپ ۱۵۰ کیلومتر بر ساعت است.

T8 دوکابین، دارای ۵۳۲۵ میلی متر طول، ۱۸۸۰ میلی متر عرض، ۱۸۳۰ میلی متر ارتفاع خودرو با فاصله ۳۰۹۰ میلی متر بین دو محور می باشد که ۱۹۶۵ کیلوگرم وزن خالص دارد و وزن بار مجاز این پیکاپ ۸۴۰ کیلوگرم اعلام شده است.

تجهیزات و امکانات پیکاپ T8 شامل صندلی کمک راننده با تنظیم دستی در ۴ جهت، شیشه بالابر برقی Power Window، گرمکن شیشه عقب، تهویه مطبوع دستی، محافظ قسمت بار، رکاب جانبی، چراغ روشنایی در روز، تریم داخلی مشکی، سیستم پخش MP5 با ورودی USB، دارای ۶ بلندگو، Bluetooth، عایق درب موتور، جک بادی نگهدارنده درب موتور، کروز کنترل، سیستم ورود بدون کلید، استارت دکمه ای، اتولایت، تنظیم ارتفاع نور چراغ های جلو، چراغ های جلو زنون، چراغ های عقب LED، مه شکن جلو و عقب، آینه های جانبی با تنظیم برقی و دارای گرمکن، فرمان هیدرولیکی با پوشش چرمی، قابلیت تنظیم غربیلک فرمان در دو جهت، کلیدهای کنترل سیستم صوتی روی فرمان، تنظیم کننده نور صفحه کیلومتر، کامپیوتر سفری، صندلی چرمی، و صندلی راننده با تنظیم دستی در ۶ جهت است.

بیشتر بخوانید:
۷۲ منطقه نمونه گردشگری گیلان در اولویت سرمایه گذاری قرار دارد