فقط یک شورای هماهنگی ستادهای مردمی وجود دارد/ آیت الله رئیسی از جنس مردم و برای مردم آمده است
فقط یک شورای هماهنگی ستادهای مردمی وجود دارد/ آیت الله رئیسی از جنس مردم و برای مردم آمده است
خزر: در استان گیلان فقط یک شورای هماهنگی ستادهای مردمی وجود دارد که ریاستش بر عهده بنده می باشد. وظیفه اش هم هماهنگ کننده ستادها و پاسخگویی به مراجع قانونی و همچنین هماهنگ کننده و مرتبط با ستاد مرکزی تهران می باشد.

به گزارش خزرآنلاین، دکتر محمد دوستار در نخستین گفتگوی رسانه ای خود پس از انتصاب به عنوان رئیس ستاد اصلی آیت الله رئیسی در گیلان، با اشاره به تعدد ستادهای آیت الله رئیسی و سوالاتی که ممکن است در این خصوص برای مردم پیش بیاید، گفت: تمام ستادهای آیت الله رئیسی در گیلان، ستادهای مردمی هستند چراکه آیت الله رئیسی از جنس مردم بوده و برای مردم به میان آمده لذا تمام ستاد هایشان هم مردمی می باشد.

دکتر دوستار افزود: شعار و هدف ما، هر خانه یک ستاد است و ما هم هیچ محدودیتی برای راه اندازی ستادهای مختلف مردمی نداریم.

وی با بیان اینکه ممکن است در هر شهری، چندین ستاد با رویکردها و اشتراکات سیاسی، مذهبی، صنفی، قومی و زبانی راه اندازی شود، گفت: تعدد این ستادهای مردمی هیچ مشکلی ندارد چنانکه مسئولان این ستادها برای دریافت ابلاغ، مراجعه کرده و پس از آن هم فعالیت شان را شروع می کنند.

دکتر دوستار تصریح کرد: در استان گیلان فقط یک شورای هماهنگی ستادهای مردمی وجود دارد که ریاستش بر عهده بنده می باشد. وظیفه اش هم هماهنگ کننده ستادها و پاسخگویی به مراجع قانونی و همچنین هماهنگ کننده و مرتبط با ستاد مرکزی تهران می باشد.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت الله رئیسی در گیلان ادامه داد: بین تمام ستادهای مردمی دکتر رئیسی در گیلان وحدت وجود دارد و این وحدت در سطح کشور هم وجود داشته و منافاتی ندارد که افراد مختلف ستادهایی با عنوان ستاد مردمی داشته باشند.

بیشتر بخوانید:
دهن کجی دولت به کارگران؛ هزینه مسکن تناسبی با حق مسکن ۳۰۰ هزار تومانی ندارد