گزینه مورد حمایت اعتدالیون، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان می شود؟
گزینه مورد حمایت اعتدالیون، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان می شود؟
خزر: واحدي واعظ پيش تر مدعي شده بود كه تحت حمايت حزب اعتدال و توسعه قرار دارد و گفته بود كه در انتخابات شورای سوم در آذر ماه سال 85 و همچنين در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اسفند 94 توامان مورد حمایت حزب اعتدال و توسعه و البته اصلاح طلبان بوده است.

به گزارش خزرآنلاین، شنیده ها حکایت از آن دارد که به زودی تغییراتی در راس شرکت شهرک های صنعتی گیلان به وقوع خواهد پیوست. در همین راستا از محمدحسن واحدی واعظ، به عنوان گزینه محتمل و مورد حمایت برخی  اعتدالیون نام برده می شود. 

واحدی واعظ در انتخابات مجلس دهم از حوزه انتخابیه رشت و تحت نام کاندیدای مورد حمایت لیست امید، شرکت کرد که البته موفق به راهیابی به مجلس نشد. این ناکامی در انتخابات مجلس یازدهم هم برای او تکرار شد.

واحدی واعظ پیش تر مدعی شده بود که تحت حمایت حزب اعتدال و توسعه قرار دارد و گفته بود که در انتخابات شورای سوم در آذر ماه سال ۸۵ و همچنین در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اسفند ۹۴ توامان مورد حمایت حزب اعتدال و توسعه و البته اصلاح طلبان بوده است. (اینجا را ببینید)

در صورت صحت این شنیده، باید منتظر ماند و دید آیا حمایت اعتدالیون از وی همچنان مستدام بوده و این حمایت می تواند او را بر کرسی مدیرعاملی شرکت شهرک های صنعتی بنشاند؟ 

خزرآنلاین مستقلا قادر به تایید این شنیده نمی باشد و در صورت وصول هرگونه توضیح، حتما نسبت به انتشار آن اقدام خواهد کرد. 

بیشتر بخوانید:
نماینده شهرستان آستارا: چرخش چرخ های کشور وابسته به صنعت برق است