لاهیجان؛ شهری که شورا ندارد! در لاهیجان چه خبر است؟!
لاهیجان؛ شهری که شورا ندارد! در لاهیجان چه خبر است؟!
خزر: شنیده های ضد و نقیضی از عدم تایید انتخابات توسط نهادهای ذی صلاح (به علت ردصلاحیت یکی از گزینه های پیروز) تا بازشماری یک صندوق و افزایش خیره کننده رای یکی از کاندیداها به گوش می رسد!

به گزارش خزرآنلاین، عجیب است اگر بدانید علیرغم مدت ها سپری شدن از ایام انتخابات شوراها و در حالی که در تقریبا تمام شهرهای کشور، مراسم تحلیف اعضای شورای ششم برگزار و بعضا شهرداران جدید انتخاب و یا شهرداران قبلی ابقا شده اند، اعضای شورای ششم لاهیجان هنوز معرفی و تحلیف نشده اند و سرنوشت مدیریت شهری یکی از مهمترین شهرستان های استان گیلان همچنان در هاله ای از ابهام است!

در همین راستا، شنیده های ضد و نقیضی از عدم تایید انتخابات توسط نهادهای ذی صلاح (به علت ردصلاحیت یکی از گزینه های پیروز) تا بازشماری یک صندوق و افزایش خیره کننده رای یکی از کاندیداها به گوش می رسد!

شنیده هایی که متاسفانه سکوت نهادهای مسئول به خصوص فرمانداری لاهیجان هم به شدت شان افزوده تا دقیقا مشخص نباشد در شهرداری لاهیجان بر کدام پاشنه می چرخد! 

با این وضعیت باید پرسید جایگاه حقوقی شهردار فعلی لاهیجان چگونه است و آیا دستورات صادره و تصمیمات اتخاذ شده از جانب وی از اعتبار قانونی لازم برخوردار است؟!