لیدر‌ها حمله کردند، موبایل داور مسابقه گم شد!
لیدر‌ها حمله کردند، موبایل داور مسابقه گم شد!
خزر: در رقابت‌های هفته سی‌و‌سوم لیگ یک تیم‌های ملوان و رایکا بابل در انزلی به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این مسابقه به جنجال کشیده شد. بعد از آنکه سوت پایان بازی به صدا درآمد و رایکا یک بر صفر ملوان را مغلوب کرد اعضای کادرفنی تیم انزلی‌چی به سمت کمک داور مسابقه حمله کردند و این شروع یک درگیری عجیب بود.

به گزارش خزرآنلاین، در رقابت‌های هفته سی‌و‌سوم لیگ یک تیم‌های ملوان و رایکا بابل در انزلی به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این مسابقه به جنجال کشیده شد. بعد از آنکه سوت پایان بازی به صدا درآمد و رایکا یک بر صفر ملوان را مغلوب کرد اعضای کادرفنی تیم انزلی‌چی به سمت کمک داور مسابقه حمله کردند و این شروع یک درگیری عجیب بود.

انزلی‌چی‌ها به یک توپ که به تیر دروازه برخورد کرد معترض بودند و اعتقاد داشتند که وارد دروازه شده و به همین خاطر آنها بعد از سوت پایان بازی به سمت پیام حیدری داور وسط و کمک داور حمله کردند و آنها را مجروح کردند.

البته سوال این است که چگونه عده‌ای از هوادران توانستند وارد زمین شوند؟ مگر به دلیل شیوع کرونا، بازی‌های فوتبال بدون تماشاگر برگزار می‌شود؟

نکته قابل توجه اما این بود که حدود ۲۰۰ هوادار در ورزشگاه تختی انزلی حضور داشتند که به همین خاطر داوود رفعتی ناظر بازی چند بار اقدام به متوقف کردن بازی کرد. در پایان بازی برخی لیدر های تیم ملوان که در ورزشگاه حضور داشتند نیز به داخل زمین رفتند و اقدام به ضرب و شتم با کمک داور و مسئولان برگزاری کردند. در جریان این درگیری‌ها گوشی تلفن همراه رفعتی ناظر بازی نیز گم شد و تا دخالت نیروی انتظامی ناظران و داوران مسابقه چند ساعت در ورزشگاه حبس شدند و حدود ساعت ۲ بامداد با اسکورت ورزشگاه را ترک کردند.

این اقدامات عجیب در حالی رخ داد که بازی شمالی‌های لیگ برتر برای بقای تیم رایکا اهمیت زیادی داشت و برد نماینده بابل باعث برافروخته شدن اعضا و لیدرهای ملوان شد.

  • منبع خبر : ورزش سه