مانور سراسری تاب آوری شبکه در شرکت توزیع برق گیلان در محله پاچکنار رشت
مانور سراسری تاب آوری شبکه در شرکت توزیع برق گیلان در محله پاچکنار رشت
خزر: این طرح فردا نیز در سطح شهرستان رشت با 15 اکیپ عملیاتی جهت تعویض شبکه فرسوده با کابل خودنگهدار به  طول 3000 متر و اعتباری معادلی 430 میلیون تومان اجرا خواهد شد.

به گزارش خزرآنلاین، به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان، صبح امروز اجرای طرح مانور امور ۳ رشت (احداث دو هزار مترخط بیست کیلوولت) با حضور محمد اسماعیل هنرمند مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان و مهندس رحمتی معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت اجرا شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق گفت: به منظور پایداری شبکه ها ی برق به طور همزمان در کل کشور مانور تاب آوری شبکه در ۲۹ و ۳۰ آبان سال جاری  اجرا خواهد شد که در استان ما نیز امروز در این محل احداث شبکه فشار متوسط هوایی به طول ۱۰۰۰متر و اصلاح  ۲۰۰۰مترشبکه فشار متوسط هوایی باتلاش ۱۱ اکیپ عملیاتی از سراسر استان باصرف هزینه ۲ میلیارد ریال اجرا شده است.

وی گفت: این طرح فردا نیز در سطح شهرستان رشت با ۱۵ اکیپ عملیاتی جهت تعویض شبکه فرسوده با کابل خودنگهدار به  طول ۳۰۰۰ متر و اعتباری معادلی ۴۳۰ میلیون تومان اجرا خواهد شد.

در ادامه هنرمند گفت: این طرح جهادی  به طور گسترده  در سطح استان به طور مداوم  در طول سال با بودجه ای معادل ۷ میلیارد تومان در حال اجرا است که از  آغاز اجرای طرح تاب آوری تاکنون ۱۷۴ مرحله عملیات اجرایی با حضور ۹۰۲ اکیپ از همکاران سراسر استان معادل ۶۹۷۴ نفرساعت در ۶۵ فیدر فشارمتوسط انجام شده است.

درانتها افزود: با توجه به شرایط جوی استان و بروز حوادث احتمالی، طرح  جهادی علاوه بر پایداری شبکه و جلوگیری از خاموشی ، باعث تامین برق پایدار و مطمئن برای مشترکین خواهد شد.

بیشتر بخوانید:
ورود به شهر‌های نارنجی گیلان ۵۰۰ هزار تومان جریمه دارد