مبارزه قاطع و جدی با فساد مطالبه مردم از دستگاه قضا است
مبارزه قاطع و جدی با فساد مطالبه مردم از دستگاه قضا است
خزر: فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: یکی از مهم‌ترین انتظار مردم از قوه قضائیه مبارزه جدی و قاطع با فساد و رسیدگی عادلانه به پرونده‌های قضائی و توجه به قانون گرایی است.

به گزارش خزرآنلاین، سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان در پیامی به مناسبت هفته قوه قضائیه گفت: یکی از مهم‌ترین انتظار مردم از قوه قضائیه مبارزه جدی و قاطع با فساد و رسیدگی عادلانه به پرونده‌های قضائی و توجه به قانون گرایی است.

در متن پیام آمده است:

دستگاه قضا به عنوان یکی از ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی، نقشی تأثیر گذاری در پاسداری از ارزش‌ها، کرامت انسانی و آزادی‌های مشروع شهروندان ایفا کرده و در راستای اجرای عدالت در بیش از سه دهه گذشته یاران بسیاری را تقدیم انقلاب و تحقق حکومت عادلانه اسلامی کرده است.

بی‌شک کار و تلاش در مسیر عدالت گستری و احقاق حق خدمتی ارزشمند و فعالیتی الهی است که نشان از ذات احدیت و صفات خداوندی دارد چون که خداوند متعال خود بزرگ عادلی است که دادگاه عدلش عالمیان را فرا گرفته است.

یکی از مهم‌ترین انتظار مردم از قوه قضائیه مبارزه جدی و قاطع با فساد و رسیدگی عادلانه به پرونده‌های قضائی و توجه به قانون گرایی است. جدیت در این امور مهم باید محسوس باشد تا منجر به اعتماد بیشتر مردم گردد.

یقیناً تحولات چشم گیر در دوران ریاست جدید قوه قضائیه بسیار خوب و مناسب بوده و حس اعتماد و امید را در بین مردم تقویت کرده و باعث افزایش رضایت مندی عمومی شده است و امید است این روند امتداد یابد.

اینجانب با درود به روح پاک شهدای هفتم تیر، بر خود لازم می دانم هفته قوه قضائیه را به مجموعه زحمتکش و متعهد دستگاه قضائی در کشور و استان گیلان تبریک و تهنیت گفته و برای این عزیزان از پیشگاه خداوند بزرگ دوام توفیقات، صحت و سلامتی مسئلت نمایم.

بیشتر بخوانید:
تخلیه و بارگیری بیش از ۳۱ هزار تن کالابا پهلوگیری ۱۱ کشتی در دی ماه /۳۵۰۰تی ای یو کانتینرکالا وارد بندرکاسپین شد