محدودیت‌های ترافیکی در گیلان تا تعیین وضعیت جدید ادامه دارد
محدودیت‌های ترافیکی در گیلان تا تعیین وضعیت جدید ادامه دارد
خزر: جانشین ستاد مدیریت و مقابله با کرونا استان گیلان گفت: محدودیت‌های ترافیکی تا اعلام جدید وزارت بهداشت در مورد تغییر وضعیت ادامه دارد.

به گزارش خزرآنلاین،  محمود قاسم‌نژاد صبح امروز در جمع خبرنگاران درباره ادامه محدودیت‌های ترافیکی کرونا اظهار داشت: محدودیت‌های ترافیکی همچنان تا دوشنبه پابرجاست زیرا اعلام تغییرات وضعیت سه‌گانه از طریق وزارت بهداشت به ستادهای استانی در روزهای دوشنبه اعلام می‌شود.

جانشین ستاد مدیریت و مقابله با کرونا استان گیلان افزود: با توجه به اینکه در حال حاضر ۴ شهرستان وضعیت قرمز و ۱۲ شهرستان وضعیت نارنجی دارند، اتومبیل‌های شخصی تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند از وضعیت قرمز به نارنجی یا برعکس و حتی زرد تردد داشته باشند. 

وی گفت: محدودیت ترددها از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح در شهرهای قرمز و شهرهای نارنجی با تعداد شهروندان بیش از ۲۰۰ هزار نفر همچون رشت که وضعیتی نارنجی دارد و تعداد شهروندان نیز بیش از این مقدار است همچنان پابرجاست تا زمانی که این شهرها از این وضعیت خارج شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان بیان کرد: با توجه به این که در این شرایط کرونایی بیشترین تلفات و بیماران را در طی دورهمی‌ها داشته‌ایم و چون فضای خانه‌ها کوچک است و تهویه هوا به درستی انجام نمی‌شود، مردم باید طبق دستورالعمل‌های صادر شده موارد بهداشتی را رعایت کنند.

جانشین ستاد مدیریت و مقابله با کرونا استان گیلان گفت: همانگونه که مردم سراسر دنیا طبق درخواست رهبران و دولت‌ها، جشن‌های خود را همچون کریسمس محدود می‌کنند، برای شب یلدا نیز از مردم درخواست داریم که از دورهمی‌ها اجتناب کنند تا جان هیچکس به خطر نیفتد.

بیشتر بخوانید:
به نقطه غیرمسکونی ايران موشک می‌زنیم، اما شما جواب ندهید