محمدیاری: دست سرمایه گذاران به گرمی می فشاریم / ساخت اسکله شهرستان تالش جزو اولویت های مهم است
محمدیاری: دست سرمایه گذاران به گرمی می فشاریم / ساخت اسکله شهرستان تالش جزو اولویت های مهم است
خزر: نماینده مردم طوالش ،ماسال و رضوان شهر در مجلس شورای اسلامی بر آمادگی جهت فشردن دست و پهن کردن فرش قرمز برای سرمایه گذاران در این حوزه انتخابیه تاکید کرد و گفت : تمهیدات ساخت اسکله شهرستان تالش جزو اولویت های مهم و در دست پیگیری است.

به گزارش خزرآنلاین، نماینده مردم طوالش ،ماسال و رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی بر آمادگی جهت فشردن دست و پهن کردن فرش قرمز برای سرمایه گذاران در این حوزه انتخابیه تاکید کرد و گفت: تمهیدات ساخت اسکله شهرستان تالش جزو اولویت های مهم و در دست پیگیری است.

 حسن محمد یاری در دیدار با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گیلان،از انتصاب  سید رضا عظیمی به عنوان نیروی بومی به این سمت ابراز خرسندی کرد.

وی شهرستان های تالش،ماسال و رضوان شهر را دارای پتانسیل های متعدد گردشگری و اقتصادی دانست و از جمله پروژه های بسیار مهم در دست ساخت حوزه انتخابیه خودش را سد شفارود و کنار گذر ملی تالش عنوان کرد.

این مقام با اشاره به وقفه چندین ساله در ساخت تقاطع غیر هم سطح خرجگیل بخش اسالم شهرستان تالش، متذکر شد: به زودی مراسم بهره برداری از این پل به عنوان متصل کننده استان های اردبیل و گیلان با حضور مردم و مقامات برگزار می شود.

” محمد یاری”جذب سرمایه گذاران خارجی و داخلی در حوزه انتخابیه خودش را حائز اهمیت دانست و بر آمادگی جهت فشردن دست و پهن کردن فرش قرمز برای سرمایه گذاران در این حوزه انتخابیه تاکید کرد و گفت : تمهیدات ساخت اسکله شهرستان تالش در دست پیگیری است.

وی یکی از عوامل محدود کننده تولید در استان گیلان را زمین دانست و تصریح کرد :افرادی که درخواست زمین دارند باید اعتبار سنجی بشوند و اهلیت اعتباری آنان باید در کوتاه ترین زمان ممکن باید مورد بررسی لازم قرار بگیرد.

عضو کمیسیون اجتماعی محلس شورای اسلامی،میزان برگشت احتمالی بودجه دستگاه های اجرایی گیلان در سال ۱۳۹۸،رصد میزان سرمایه گذاری خارجی در استان و میزان اعتبار سنجی اشخاص برای واگذاری ارضی را مورد کنکاش قرار داد.

محمد یاری ،میزان مطالعه و بررسی آثار و نتایج اقتصادی سیاست‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دولت در استان و میزان نظارت بر وصول درآمد های عمومی استان و همچنین اجرای وظایفی که به موجب قانون به خزانه معین استان محول شده است را مورد بررسی قرار داد.

وی میزان اعمال نظارت مالی بر مخارج واحدهای استانی دستگاه‌های اجرایی که اعتبار آنها از بودجه عمومی کشور تأمین می‌ شود را با طرح پرسش از ” سید رضا عظیمی” مورد واکاوی قرار داد. 

بیشتر بخوانید:
حسین اسماعیل ‌پور مشاور استاندار گیلان شد
  • منبع خبر :  کاشف اسرار