محمد آرتامهر کاندیدای انتخابات شورای شهر رشت شد
محمد آرتامهر کاندیدای انتخابات شورای شهر رشت شد
خزر: همزمان با آخرین روز از نام نویسی، شورای شهر رشت محمد آرتا مهر جوان کارآفرین و متخصص در حوزه هوشمندسازی شهری برای شرکت در ششمین دوره شورای شهر رشت نام نویسی کرد.

به گزارش خزرآنلاین، محمد آرتامهر کارآفرین و متخصص در حوزه هوشمندسازی شهری در ششمین دوره شورای اسلامی شهر رشت نام نویسی کرد.

وی در سال ۱۳۶۰ در محله پل عراق رشت متولد شد و دوران ابتدائی را در مدرسه دانشسرای رشت گذراند و در دبیرستان شهید بهشتی رشت دوره متوسطه را به پایان رسانید. سپس در دانشگاه تهران در رشته مهندسی عمران فارغ التحصیل شد.

نخستین فعالیت خود در حوزه کارآفرینی با راه اندازی واحد‌های اجرایی آغاز کرد و در طول چند سال با گسترش فعالیت‌های خود در زمینه‌های امور بازرگانی وخدمات پرداخت پنج شرکت فعال با چندصدپرسنل به فعالیت خود ادامه داد.

این جوان کارآفرین رشتی با تجربه‌های مدیریتی و پژوهشی، مالک و رئیس هیئت مدیره شرکت توان الکتریک کوشا با ۱۴ سال سابقه ویکصد پرسنل، مدیریت نمایندگی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در گیلان، عضویت در هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی سپید رود رشت، سرپرستی شرکت حریر خوزستان، معاونت بازرگانی گروه صنعتی لطیف، مدیریت پروژه‌های سامانه‌های اطلاعات جغرافیایی وGIS شهری و هوشمندسازی شهری،
پابه عرصه انتخابات گذاشت.

همچنین مدیریت پروژه‌های GIS توزیع برق هرمزگان و سازمان بنادر و دریانوردی، مدرس و برنامه‌نویس نرم افزارهای Autocad و GISesri سازمان بنادر و دریانوردی و کارکنان توزیع برق، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری برق و انرژی شرکت توانمندسازی نیروهای مسلح از فعالیت‌های دیگر مهندس آرتامهر است.

محمد آرتامهر که برای حضور در عرصه انتخابات ششمین دوره انتخابات شورای شهر اعلام آمادگی کرده است چنین نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز در عنفوان جوانی با کوله باری از تجربه و با یاری جستن از پروردگار، اقدام به حضور در عرصه انتخابات نمودم تا تمام توان خود را برای خاک عزیزم، شهر بی‌نظیرم و مردم فهیمم به کار گیرم. با دلی ساده بر کاستی‌های شهر اندیشیده‌ام و لاجرم بر آن شدم تا با حضور در عرصه مدیریت شهری، برای رسیدن به بزرگی درخور رشت یاری رسان کوچکی باشم.

امروز برخود وظیفه دانستم تا برای دیار مادری و با آموخته‌هایم برای مردمان این آب و خاک تعقل و تخصص را سرلوحه کنم و یقین دارم که با یاری خداوند بزرگ و دست یاری مردم با معرفت، برای پیشرفتی که درشان رشت عزیزمان باشد گام بردارم. لیک در این هدف متعالی، دستان شما را به یاری می‌طلبم و خواستار آنم که با گام‌های شما که بی‌شک بی‌شما هیچ نتوانم کرد، به عمران و آبادی شهر بپردازم.

زادگاه مادری چون جواهری درخشان است و حفظ این گوهر ارزشمند با دانش، تخصص و دلسوزی ممکن خواهد شد. دانشم از آن شهر، برای مهری که از رشت به سینه دارم.

محمد آرتامهر

محمد آرتامهر