مخالفت قاطع فراکسیون فرهنگیان مجلس با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش
مخالفت قاطع فراکسیون فرهنگیان مجلس با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش
خزر: سخنگوی فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت: در رأی‌گیری که در فراکسیون فرهنگیان انجام شد حاضران در جلسه نظر خود را درباره وزارت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش اعلام کردند.

به گزارش خزرآنلاین، جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی  گفت: نشست فراکسیون فرهنگی مجلس ساعت ۶:۴۵ صبح امروز در محل کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه که علاوه بر اعضای فراکسیون تعداد دیگری از نمایندگان حضور داشتند با حضور وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، معاون پارلمانی رئیس‌جمهور و معاون پارلمانی وزارت آموزش و پرورش بحث وزارت آقای باغ‌گلی بر وزارت آموزش و پرورش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سخنگوی فراکسیون فرهنگیان مجلس اظهار داشت: در این جلسه ابتدا وزیر پیشنهادی مطالب و برنامه‌های خود را مطرح کرد و پس از آن نمایندگان ۴۰ دقیقه به صورت موافق و مخالف مطالب خود را مطرح کردند. 

کوچکی‌نژاد خاطرنشان کرد: در نهایت در رأی‌گیری که با کاغذ انجام شد از میان ۲۳ نفر نماینده‌ای که در جلسه حاضر بودند ۲۰ نفر با وزارت آقای باغ‌گلی بر وزارت آموزش و پرورش مخالفت خود را اعلام کردند و تنها سه نفر با وزرات وی موافق بودند و بدین ترتیب فراکسیون مخالفت خود را با وزارت آقای باغ‌گلی اعلام کرد.

بیشتر بخوانید:
علائق ژئوپلیتیک روسیه در افغانستان امروز