مخالف شتاب زدگی در انتخاب مدیران هستیم | تغییر باید با تحول همراه باشد
مخالف شتاب زدگی در انتخاب مدیران هستیم | تغییر باید با تحول همراه باشد
خزر: این شتاب در تغییر مدیران ممکن است باعث بر سر کار آمدن افراد نالایق در مناصب مدیریتی شود. افرادی که توانایی ایجاد تحول و تغییر را نخواهند داشت.

به گزارش خزرآنلاین، بیش از ۱۰۰ روز از آغاز بکار دولت جدید می گذرد اما هنوز بسیاری از مدیران دولت قبلی بر سر مناصب حساس استانی قرار داشته و حتی شنیده هایی از ادامه حضور این افراد در دولت فعلی، در همان مناصب قبلی یا مناصب مدیریتی جدید به گوش می رسد.

در همین راستا، رسول فرخی نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین، شتابزدگی در انتخاب مدیران را یکی از مشکلات کشور در حوزه مدیریت دانسته و می گوید: این شتاب در تغییر مدیران ممکن است باعث بر سر کار آمدن افراد نالایق در مناصب مدیریتی شود. افرادی که توانایی ایجاد تحول و تغییر را نخواهند داشت.

وی می افزاید: بی شک تغییری که منجر به تحول نشود، بهتر است که صورت نگیرد. تغییر باید باعث تحول شود.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی معتقد است که شتابزدگی در انتصاب مدیران، منجر به بروز پدیده انتخاب مدیران تصادفی می شود که این پدیده آفت بزرگی در سیستم مدیریتی کشور است.

فرخی با بیان اینکه تغییرات حق دولت هست، می افزاید: دولت هم با بررسی نقاط قوت و ضعف، بدنبال مدیران جوان، انقلابی و با تفکر جهادی است تا بتواند وضعیت موجود را تغییر داده و بهبود ببخشد. بی تردید انتخاب مدیران تحول گرا نخستین قدم برای رقم خوردن آینده مطلوب است.

 نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در پایان گفت: استاندار گیلان در کارنامه خود هم تجربه نمایندگی مردم و هم سابقه وزارت دارد و یقینا با درایت و تدبیر ایشان، بهترین انتصابات در استان صورت خواهد پذیرفت.