مدیرعامل آبفای گیلان خبر داد؛ اختصاص ۴۹ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای پروژه های آبرسانی شهرستان سیاهکل
مدیرعامل آبفای گیلان خبر داد؛ اختصاص ۴۹ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای پروژه های آبرسانی شهرستان سیاهکل
خزر: سید محسن حسینی افزود: به منظور جبران کم آبی این مناطق ۲ باب مخزن ذخیره در مجموع به حجم ۵ هزار مترمکعب در دست ساخت است که با بهره برداری از آن مشکل اُفت فشار آب شرب مشترکین تحت پوشش برطرف می‌شود.

به گزارش خزرآنلاین، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان گفت: آب آشامیدنی بخشی از شهر سیاهکل و تعدادی از روستاهای اطراف آن از تصفیه خانه بزرگ آب سنگر در حال تامین است که در برخی از ایام سال با توجه به ساخت و سازهای صورت گرفته و حضور گردشگران، شاهد افزایش مصرف و کمبود آب شرب هستیم.

سید محسن حسینی افزود: به منظور جبران کم آبی این مناطق ۲ باب مخزن ذخیره در مجموع به حجم ۵ هزار مترمکعب در دست ساخت است که با بهره برداری از آن مشکل اُفت فشار آب شرب مشترکین تحت پوشش برطرف می‌شود.

وی گفت: همچنین با بهره برداری از فاز دوم تصفیه خانه آب سنگر تا پایان امسال نیز فشار آب آشامیدنی شهر سیاهکل و تعداد زیادی از روستاها تقویت می‌شود.

حسینی با اشاره به اینکه در سال جاری اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال از محل صندوق توسعه ملی برای احداث مجتمع آبرسانی ۱۷ روستایی شهرستان سیاهکل اختصاص یافته، افزود: ۱۴ میلیارد ریال نیز برای اجرای طرح آبرسانی به ۷ روستای این شهرستان پیش بینی شده است.

بیشتر بخوانید:
شرکت آب و فاضلاب گیلان هیچ برنامه و جدول زمان بندی برای قطعی آب ندارد