مدیرعامل آبفای گیلان در نشست با پلیس راهور استان: تعامل و همکاری پلیس راهور در روند اجرای پروژه های آب و فاضلاب بسیار حائز اهمیت و قابل تقدیر است
مدیرعامل آبفای گیلان در نشست با پلیس راهور استان: تعامل و همکاری پلیس راهور در روند اجرای پروژه های آب و فاضلاب بسیار حائز اهمیت و قابل تقدیر است
خزر: مدیرعامل آبفای گیلان در نشست با پلیس راهور استان گفت: تعامل و همکاری پلیس راهور در روند اجرای پروژه های آب و فاضلاب بسیار حائز اهمیت و قابل تقدیر است.

به گزارش خزرآنلاین، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان به همراه جمعی از معاونین این شرکت، به مناسبت بزرگداشت هفته نیروی انتظامی با پلیس راهور استان دیدار نمود.

مدیرعامل این شرکت در دیدار با پلیس راهور استان، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، از همکاری پلیس راهور در اجرای پروژه‌های آب و فاضلاب تقدیر نمود.

سید محسن حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان اظهار داشت: آبفای گیلان در پهنه استان، پروژه‌های توسعه شبکه آب و فاضلاب را اجرا می‌نماید و همچنین بهره برداری از این پروژه ها، نیازمند تشریک مساعی با پلیس راهور می‌باشد که با توجه به بافت متراکم استان گیلان، تعامل و همکاری پلیس راهور در روند اجرای پروژه‌ها بسیار حائز اهمیت و قابل تقدیر است.

وی با تأکید بر اینکه یکپارچه‌سازی شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستایی استان گیلان، دامنه فعالیت آبفای گیلان را گسترده‌تر نموده است افزود: با توجه به همکاری خوب پلیس راهور طی این سنوات و آگاهی از اهمیت اجرای پروژه‌های آب و فاضلاب، منجر شد در سایه این تعامل و همکاری خدمات بهتری به مردم عزیز استان ارائه شود.

مدیرعامل آبفای گیلان ضمن تقدیر از تلاش شبانه روزی پلیس راهور برای حفظ حیات انسان و کاهش خطرات جاده‌ای تصریح کرد: در اجرای برخی از پروژه ها، اگر همکاری سایر دستگاه‌ها نباشد اجرای پروژه امکانپذیر نخواهد بود و در حین اجرای برخی پروژه ها، ناگزیر به تغییر مسیر حرکت خودروها خواهیم بود که با توجه به ایجاد ترافیک، همکاری مضاعف پلیس راهور در روند اجرا بسیار حائز اهمیت است.

سپس سرهنگ طالبی رئیس پلیس راهور استان با اشاره به وضعیت جغرافیایی استان گیلان و حضور مسافرین اظهار داشت: یکی از ویژگیهای خاص استان گیلان، بزرگی شهرهاست و محدود جاده و شهر به طور مشخص تفکیک شده نیست.

وی با بیان اینکه روزانه حدود ۷۰۰ هزار خودرو بصورت شناور به شهرستان رشت وارد می‌شوند افزود: جمعیت شناور و تردد خودرویی روزانه در رشت، در مجموع ۱.۵۰۰. ۰۰۰ خودرو می‌باشد که فشار مضاعفی بر دوش همکاران پلیس راهور است.

سرهنگ طالبی با اشاره به آمار فوت شدگان جاده‌ای اظهار داشت: ۲۳درصد فوتی‌ها مربوط به مسافرین می‌باشد که از سال گذشته تصادفات استان مهار شده و طی ۶ ماه اخیر این تصادفات کاهش یافته است.

وی با تأکید بر سختی کار پلیس راهور در شهرهای پر تراکم استان، پیشگیری از تصادفات و روان‌سازی ترافیک را مستلزم همکاری تمامی دستگاههای اجرایی دانست.

گفتنی است در این دیدار مهندس حسینی، مدیرعامل آبفای گیلان، با اهداء لوحی از تلاش خستگی ناپذیر و ایثار بی‌وقفه پلیس راهور که زمینه ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی هستند تقدیر وتشکر نمود.

بیشتر بخوانید:
اعلام نحوه شناسایی مشمولان دریافت یارانه معیشتی