مدیرعامل برق منطقه‌ای گیلان: نیروی انتظامی نقش خطیری در حفاظت از تاسیسات برق دارد
مدیرعامل برق منطقه‌ای گیلان: نیروی انتظامی نقش خطیری در حفاظت از تاسیسات برق دارد
داراب‌زاده گفت: حفاظت از این تاسیسات و تجهیزات و برقراری امنیت در تمامی حوزه‌ها بسیار مهم بوده و دلاورمردان زحمتکش نیروی انتظامی از این بابت نقش خطیری را برعهده دارند و انتظار می‌رود با توجه به موضوع تامین برق که حیاتی می‌باشد، با خاطیان این حوزه به جد برخورد شود.

به گزارش خزرآنلاین، بهمن داراب‌زاده، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان در دیدار با فرماندهی نیروی انتظامی استان گیلان، ضمن تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی و تشکر از زحمات صورت گرفته، با اهدا لوح از فرماندهی این نیرو تقدیر کرد.

داراب‌زاده در این دیدار گفت: برق برای زندگی امروزی بسیار حیاتی و ضروری است و با توجه به اهمیت آن، سرقت تجهیزات برقی می تواند در پایداری و تامین برق مطمئن و پایدار آسیب و اختلال جدی به شبکه برق وارد می نماید.

وی افزود: حفاظت از این تاسیسات و تجهیزات و برقراری امنیت در تمامی حوزه‌ها بسیار مهم بوده و دلاورمردان زحمتکش نیروی انتظامی از این بابت نقش خطیری را برعهده دارند و انتظار می‌رود با توجه به موضوع تامین برق که حیاتی می‌باشد، با خاطیان این حوزه به جد برخورد شود.

سردار عزیزاله ملکی، فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان در این دیدار ضمن قدردانی از مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان، گفت: نیروی انتظامی به خوبی به اهمیت و ضرورت انرژی برق واقف بوده و در حفاظت از تاسیسات و تجهیزات برقی ذره‌ای کوتاهی نخواهد کرد و با حساسیت مضاعف، حفاظت از تجهیزات و تاسیسات برقی را پیگیری خواهد کرد.