مدیرعامل منطقه آزاد دارای اشراف اطلاعاتی و سابقه مدیریتی قابل توجهی است
مدیرعامل منطقه آزاد دارای اشراف اطلاعاتی و سابقه مدیریتی قابل توجهی است
خزر: حضور مدیرعاملی که دارای اشراف اطلاعاتی و سابقه مدیریتی قابل توجهی است ،زمینه ساز امید به دست یابی به نظام تحولی در منطقه آزاد انزلی است.

به گزارش خزرآنلاین، آیت الله رمضانی؛ دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت در منطقه آزاد انزلی گفت: اجرای عدالت فردی و به ویژه عدالت اجتماعی هدف و آرمان اصلی همه انبیاء الهی بوده چراکه تحقق عدالت منوط به مسئولیت پذیری جمعی است، به این معنی که اگر فردی در امری کوتاهی نماید علاوه بر او، همه افراد مواخذه می شوند.

 وی گفت: نظام اسلامی فسادستیزی را از انقلاب آغاز کرد و در این میان انقلاب اسلامی ما را عزیز و فهم جامع و کاملی به ما از دین هدیه داد و در عرصه بین المللی نیز دین را در ساحت اجتماعی و سیاسی کشورها حاضر نمود.

 او افزود: سبک زندگی اسلامی لازمه تحقق عدالت و ظلم ستیزی است که به عنوان نرم افزار تمدن اسلامی محسوب می شود و براین اساس همه مسئولین و مردم باید دغدغه اجرای دو شاخص عدالت ورزی و فسادستیزی داشته باشند چراکه همه پیامبران برای اجرای آن هزینه پرداخت کردند که اوج آن حضرت امام حسین(ع) و یاران ایشان بود.

نماینده مردم گدلان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: حضور مدیرعاملی که دارای اشراف اطلاعاتی و سابقه مدیریتی قابل توجهی است ،زمینه ساز امید به دست یابی به نظام تحولی در منطقه آزاد انزلی است.

آیت الله رمضانی در پایان گفت: اساساً مدیریت فرصت خدمت است و مدیر در تراز جمهوری اسلامی ابتدا باید بر نفس خود امیر و مدیر باشد و در این میان وجود شرح صدر، حسن اعتماد در محیط کاری، همدلی و هم افزایی، مجموعه هایی چون منطقه آزاد انزلی را به ارتقاء هدایت نموده و مقدمه تحول خواهی در همه عرصه های خدمت است.