مدیرکل کمیته امداد استان گیلان از اجرای طرح اطعام حسینی در ۷۲ آشپزخانه استان گیلان خبر داد
مدیرکل کمیته امداد استان گیلان از اجرای طرح اطعام حسینی در ۷۲ آشپزخانه استان گیلان خبر داد
خزر: مدیرکل کمیته امداد امام(ره) استان گیلان گفت: همزمان با ایام محرم و صفر، طرح اطعام حسینی در ۷۲ آشپزخانه استان گیلان اجرا می گردد.

به گزارش خزرآنلاین، عباس اهرابی “مدیرکل کمیته امداد امام(ره) استان گیلان” در گفتگویی، با بیان اینکه اطعام نیازمندان در ماه‌های محرم و صفر در قالب اطعام حسینی انجام می‌شود، گفت: این اطعام با همکاری مراکز نیکوکاری، خیریه‌های معتبر، مساجد و گروه‌های جهادی انجام خواهد شد.

وی به تعداد آشپزخانه‌های که در ماه محرم و صفر در آنها غذا طبخ و بین نیازمندان توزیع می‌شود، اشاره کرد و افزود: به نیت تعداد یاران امام حسین(ع) در کربلا و با رعایت نکات بهداشتی، غذای گرم در ۷۲ آشپزخانه طبخ و بین نیازمندان توزیع می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام(ره) استان گیلان با بیان اینکه طرح اطعام حسینی در ادامه اجرای رزمایش ایران همدل می باشد و از روز عید سعید غدیرخم آغاز گردیده است، تصریح کرد: هزینه برآورد شده برای اجرای طرح اطعام حسینی ۲۰۰ میلیارد ریال است که امیدواریم با کمک های بی منت مردم تأمین گردد.

وی با اشاره به اینکه غذاهای آماده شده، توسط همکاران این اداره درب منازل نیازمندان توزیع خواهد شد، خاطرنشان کرد: به منظور جلوگیری از تجمع و رعایت پروتکل های بهداشتی هیچ گونه توزیع غذا در مقابل آشپزخانه ها و دفاتر کمیته امداد نخواهیم داشت.

اهرابی در پایان ضمن تقدیر از مشارکت همیشگی مردم در امور خیریه و نیکوکاری، گفت: مردم خیّر گیلان می توانند با ارسال کد دستوری #۱۴* و یا #۰۱۳*۸۸۷۷* در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.

بیشتر بخوانید:
۱۱۰ زوج مددجوی کمیته امداد گیلان امسال کمک هزینه ازدواج دریافت کردند
  • منبع خبر : خبرگزاری فارس