مدیریت و برنامه ریزی بودجه هدیه روز خبرنگار را تخصیص نداده است!
مدیریت و برنامه ریزی بودجه هدیه روز خبرنگار را تخصیص نداده است!
خزر: در حالی که قریب به 2 ماه از روز خبرنگار می گذرد، هنوز خبری از پرداخت هدیه روز خبرنگار توسط اداره کل ارشاد گیلان نیست.

به گزارش خزرآنلاین، در حالی که قریب به ۲ ماه از روز خبرنگار می گذرد، هنوز خبری از پرداخت هدیه روز خبرنگار توسط اداره کل ارشاد گیلان نیست.

حسین ابراهیمیان، معاون امور مطبوعاتی و رسانه اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان هم در واکنش به اعتراض برخی رسانه ها مبنی بر عدم پرداخت هدیه روز خبرنگار، مدعی شده بود که این هدیه به زودی به حساب خبرنگاران واریز می شود. با این حال هنوز خبری از واریز این مبلغ ناچیز نیست. 

بیشتر بخوانید: ارشاد گیلان هدیه روز خبرنگار را در محل دیگری هزینه کرده است؟!

در همین راستا، در پاسخ ارشاد گیلان به نامه مدیر مسئول خزرآنلاین مبنی بر علت تاخیر در پرداخت هدیه روز خبرنگار، آمده است:

با توجه به ابلاغ شماره ۳۵۲۵۹۹ سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان به مبلغ هزار میلیون ریال به مناسبت روز خبرنگار و تقدیر از اصحاب رسانه و مطبوعات استان، به اطلاع می رساند تا کنون تخصیصی بابت اعتبار فوق به این اداره کل داده نشده است؛ به محض دریافت تخصیص، با هماهنگی خانه مطبوعات و رسانه گیلان تقدیر از اصحاب رسانه و مطبوعات استان صورت خواهد گرفت.

به نظر می رسد حالا باید منتظر پاسخ سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان بود که بنا به اظهارات ارشاد، دیواری کوتاه تر از دیوار خبرنگاران پیدا نکرده است! 

 

بیشتر بخوانید:
وقتی «حق و وقت و مال» مردم در گرو یک نظر صریح و قاطع است!