مدیر روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ هپی لند معرفی شد
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ هپی لند معرفی شد
خزر: با حکم احمد طاهری ؛ مدیرعامل هولدینگ هپی لند ، علیرضا بابایی به عنوان مدیر روابط عمومی و امور بین الملل این مجموعه صنعتی ، فرهنگی و گردشگری انتخاب و در حضور مدیران ارشد کارخانجات هپی لند معرفی شد.

به گزارش خزرآنلاین، با حکم احمد طاهری ؛ مدیرعامل هولدینگ هپی لند ، علیرضا بابایی به عنوان مدیر روابط عمومی و امور بین الملل این مجموعه صنعتی ، فرهنگی و گردشگری انتخاب و در حضور مدیران ارشد کارخانجات هپی لند معرفی شد.

علیرضا بابایی کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی بوده و از فعالان حوزه رسانه در یک دهه اخیر است ، وی سوابقی همچون اجرا در رادیو و تلوزیون ، کارشناس و مشاور روابط عمومی در مجموعه های مختلف اقتصادی و فرهنگی ، فعالیت رسانه ای در حوزه مطبوعات و خبرگزاری های برتر، سالها تجربه روزنامه نگاری، خبرنگاری و همچنین دبیری و سردبیری و عضویت در هیات تحریریه ی رسانه های مختلفی را داراست.

بابایی همچنین عضویت در هیات مدیره مدرسه عالی ارتباطات را در رزومه خود دارد و می توان به سوابق دیگر او در حوزه پژوهش ارتباطات ملی و آموزش دروس ارتباطات و چاپ مقالات و محتواهای رسانه ای اشاره کرد.

هلدینگ هپی لند به عنوان شرکت مادر، شامل کارخانجات پوشاک این مجموعه با ۵۲ شعبه در سراسر کشور ، اقامتگاه های بوم گردی ماه سو ، مرکز تجاری ۵ طبقه هپی مارت در منطقه آزاد انزلی ، فروشگاه های زنجیره ای هپی لند با عنوان هایپرلند ، هتل های لوکس ملنیوم و مجموعه شرکت های معماری و دکوراسیون نوین تیرداد، در عرصه اقتصادی کشورمان حضوری فعال دارد.

بیشتر بخوانید:
خط و نشان کریستیانو رونالدو برای علی دایی