رکورد مصرف برق در استان گیلان شکسته شد
رکورد مصرف برق در استان گیلان شکسته شد
خزر: مدیر عامل برق منطقه ای گیلان با اشاره به شکست شدن رکورد پیک بار در مقایسه با سال گذشته، گفت: رکورد مصرف برق در گیلان ۴۰ روز زودتر از سال قبل شکست.

به گزارش خزرآنلاین، بهمن داراب زاده مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان صبح چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: با توجه به اینکه رکورد پیک بار سال قبلی شکسته شده است ضرورت استفاده بهینه از برق دو چندان می‌شود.

وی با اشاره به اینکه رکورد مصرف برق ۴۰ روز زودتر از سال قبل شکست، افزود: برای آنکه همه از نعمت برق برخوردار بشوند باید استفاده خردمندانه از برق را در اولویت قرار داد و با اجرای راهکارهای ساده، مدیریت مصرف برق را اجرا و پیاده سازی کنیم.

داراب زاده اضافه کرد: همه جای دنیا در ایام پیک مصرف که بازه بسیار کوتاهی است بر روی استفاده بهینه از انرژی برق تاکید می‌شود چرا که کوتاه بودن دوره زمانی پیک بار، سرمایه گذاری‌های کلان و هنگفت برای احداث نیروگاه‌های جدید را توجیه ناپذیر می‌کند.

مدیر عامل برق منطقه‌ای گیلان با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: انتخابات در سرنوشت هر کشوری مهم بوده و ضمن حضور پرشور در انتخابات، شرکت برق منطقه‌ای گیلان برای تأمین برق مطمئن و پایدار در حالت آمادگی کامل قرار دارد.

بیشتر بخوانید:
حمله معترضین به ساختمان فرمانداری سراوان | 2 کشته در حوادث دوشنبه